Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 96 féltengely csukló...

Swift 96 féltengely csukló mindkettő eltört?

Figyelt kérdés
A jobboldali féltengely csuklóm egy ideje kattogott pár napja pont beálltam az udvarra és eltört elment a hajtásom megrendeltem a féltengely csuklót neki akartam az imént állni megjavítani erre látom hogy a bal oldali gumiharang elvan szakadva és csapágy golyók vannak kipotyogva belőle most lehet hogy a bal tört el akkor? Vagy ahogy eltört a jobb oldali és utána gázt adtam szétmehetett a bal is?
2017. nov. 19. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Most a csapágy ment szét vagy a tengely tört el? Egyik látványosabb mint a másik, először ezt kell tisztázni!
2017. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mem a tengely tört el hanem a csukló ment szét kipotyogtak a golyók
2017. nov. 19. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell emelni az autót, megforgatni a kerekeket akkor egyértelműen el lehet dönteni hogy a másik is kuka - e (amiből kihullottak a csapágyak az értelemszerűen kuka)
2017. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű kideríteni! Üresbe rakod és amelyik féltengelyt kézzel eltudod tekerni, az van széthullva. De végül is mindegy, mert ha a balos széthullott, a jobbos meg kattog, akkor úgyis cserélni kell mindkettőt.
2017. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!