Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 118/120 vásárlás?

BMW 118/120 vásárlás?

Figyelt kérdés
Januárban szeretném cserélni az autómat egy BMW 118/120 -ra mi a véleményetek a erről az autóról?

2017. nov. 26. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen autó nincs. ebből nem derül ki, hogy benzines vagy dízelesről lenne szó.


azokon belül is van több motorkódú, az egyik megbízhatóbb, a másik kevésbé.


na meg aztán van az 1-es szériából már legalább 3-4 generáció, ha a facelift-eket is beleszámoljuk.

2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmiket néztem.

2017. nov. 26. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
2005-2009-ig érdekelnének főleg a benzinesek
2017. nov. 26. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es BMW-t nem ajánlom, és ezzel sokan így vannak.


Az első generációs 1-es BMW talán a legrosszabb minőségű BMW amit valaha gyártottak.


Ennyiért(8ezer euró) már egy nagyon patika E46-ot lehet venni, ami nem sokkal nagyobb autó, de sokkal élvezetesebb, és a jobb állapotúakkal kevesebb hiba lesz, olcsóbban megúszható a javítás.


Sőt, megkockáztatom hogy ennyiért, vagy egy kis plusz felárért már normális faceliftes E90-et(3-as sorozat 2008.09-)is lehet venni, ami jóval jobb autó.

(facelift előttieket nem ajánlom, azokkal több gond szokott lenni, pl 320si)


Dízelt csak akkor gazdaságos választani, ha sokat utazol és nagy távban, évente minimum 30ezer km-t, és ez egy BMW-nél hatványozottan igaz.

2017. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia


Tapasztalatból mondom , nekem 2 évvel ezelőtt BMW 118D-m volt . Az olajat ette rendesen , tankolni is rengetegszer kellett bele... Állandóan a részecskeszűrővel gond volt. Anno vettem ezt használtan 3 milláért 230.000Km-el. 2ezer km után jöttek ki a problémák :/ összesen költöttem rá (a szervizelésre) 3 milliót... Én inkább vennék egy 2009-es Audi A4-est , Havernak olyan van és semmi gond vele :)

2017. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!