Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megkaphatom a műszaki vizsgát...

Megkaphatom a műszaki vizsgát a kocsimra?

Figyelt kérdés

Van egy F Astrám, minimális rozsda van az íveknél illetve a tanknál felhólyagosodott rozsda foltok, a kipufogó eléggé kifúj közepén a dobnál. A hátsó ablaktörlő nem működik, mert arra van kötve a csomagtartó. Hogyan tudnám levizsgáztatni? Kenőpénzzel lehetséges? Ha előzetes átvizsgálásnál valami nem felel meg akkor ugyanaddig van rajta vizsga vagy meghosszabbítják hogy legyen idő megcsinálni? Most december 6.-án lejár a műszakija. Hasonló helyzetben járt valaki?

Félek hogy nem kapja meg, viszont addig használni sem tudom ami szükséges minden napomhoz.


2017. dec. 1. 02:22
 1/4 crudy ***** válasza:
Ha megbukik a vizsgan akkor nem hosszabitjak meg de nem is ervenytelenitik. Gyorsan meg kell csinalni. A pici rozsda meg belefer hatso ablaktorlo senkit nem erdekel, a kipuffogo viszont baj. Ugy nem engedik at. Ha a rozsda nagy akkor az is baj de latni kene hozza. Kenopenzzel barmi lehet.
2017. dec. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipufogót legalább ideiglenesen össze kéne varrni, ahogy előttem is írták abba bizony beleköthetnek.
2017. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a fék sem tökéletes, nem tudom hogy elég-e az az állapot ahogy most van. Illetve tudtommal minden ablaktörlőnek működnie kell, mert ami van a kocsin annak működnie kell. A kipufogó már meg lett heggesztve jó párszor, szerintem abból másik kéne.
2017. dec. 1. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kenopenzzel barmi lehet."


Kérdés,hogy megéri-e?Jelen esetben amennyi zsír kellene az áttoláshoz,annyiból akár rendbe is lehetne rakni.

2017. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!