Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris vagy Suzuki Swift?

Toyota Yaris vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

Teljesen új, full extra...


Melyek azok a tényezők mik befolyásolhatna döntésünkben? Mennyire különbözik a célközönség?



2017. dec. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó és megbízható városi autó, de ha újonnan, akkor én gondolkodás nélkül a Yarist választanám. Az, hogy mást mi befolyásolhat ebben, nem tudom, én pl azt venném figyelembe, hogy komolyabb és masszívabb autó, ebből kifolyólag biztonságosabb is, bár ezen az elmaradásán a Suzuki is rengeteget javított az újabb modelljeivel. Használtan a Toyota jobban fogja tartani az árát, ez még egy plusz pont, a Yarisnak jobban bejön a formavilága (ez egyéni ízlés kérdése), és valahogy jobb azt válaszolni egy "milyen kocsid van" kérdésre, hogy Toyota, mint azt, hogy Suzuki... Persze továbbra is nagyon jó autónak tartom a Suzukit is, mielőtt valaki félreértene, csak valahogy a presztízse nem akarja utolérni a márka modelljeinek fejlődését.
2017. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menj el kereskedésbe, ülj be mind a kettőbe, amelyik jobban tetszik. szerintem egyikel se lesz baj.
2017. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy műszakilag agyon üthetetlen mind kettő. Bármelyik jó választás. A Toyota viszont jobban tartja az árát.

A többi meg rajtad áll.

2017. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Árajánlatot kérnék személyesen mindkettőre és utána döntenék, persze csak , ha mindkettő tetszik. Lehet beülök valamelyikbe és totál nem jön be. Igy jártam az Aygo-val. Netes leírások, műszaki adatok stb. minden szuper volt, élőben pedig nem kellett volna.

Teljesen új , full extrást pedig senki nem rendel... Árban mekkora a különbség? Gyanítom a Yaris jóval (20-30%) drágább.

2017. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Első! Miért lenne jobb válasz a kérdésre a Toyota? Én sosem tartottam cikinek a Suzukimat, 23 éves vagyok, ez az első autóm és imádom, pedig a baráti körömben szinte csak német autósok vannak (én vagyok a kakukktojás). Néha megy a baráti ércelődés, de eddig én költöttem a legkevesebbet szervizre mióta megvettem. Húzattam már haza Volkswagent vele nem is egyszer.

Egyébként az új Swift szerintem teljesen vállalható, szép darab, ha új autót vennék én azt választanám, nekem tulajdonságokban és kinézetre is jobban bejön, viszont a Toyotáról sem hallani hogy szervizlakó lenne úgyhogy szerintem azzal sem lehet mellé nyúlni.

2017. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves ötös, egy szóval sem állítottam, hogy a Toyota a jó válasz. Ez szubjektív dolog, amit többek között egyéni ízlés határoz meg. Egyszerűen csak jobban tetszik. Ahogy neked a Suzuki, úgy nekem a Toyota. Lehet elsőre felületesen olvastad a válaszomat, de hangsúlyoztam, hogy a Suzukit is hasonlóan jó autónak tartom. Volt alkalmam kipróbálni mindkettőt, mert amikor a feleségem Yarisát vettük, akkor előtte néztünk C3-at, Clio-t, Swiftet, aztán maradt a két japán, ezeket már tesztvezettük is, és az alapján lett végül a Yaris. Masszívabbnak, és komolyabb autónak éreztük mindketten (pl egy ajtó csukódásának érzete), de műszaki jellemzők alapján pl a futómű is a Yarisban jobb egy kicsit, és a beltér anyagai is egy klasszissal jobb minőségűek, sok itt is a műanyag, de valahogy finomabb tapintású, és érezni, hogy ez nem fog rezegni, zörögni jó pár év után sem. Viszont azt meg kell jegyeznem, jócskán drágább volt a Swiftnél.
2017. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!