Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Havi 150/200000 keresek,...

Havi 150/200000 keresek, ilyen fizu mellé milyen autót érdemes venni, amit fel is birok tartani?

Figyelt kérdés
ennyi maradt meg kb "tisztan" amibol,veszek kajat,meg magamnak ami kell..
2017. dec. 27. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A fene tudja... én azért lassan 19 éves autót nem vennék, még ha rajta is van a szép Audi embléma.

1 millió az olyan nagyon határeset. H Astra, II. Focus, V. Golf környékén nézelődnék. Bár ezekből is inkábbb csak a korai évjáratok nem kevés km-rel vannak ennyiért.

2017. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 10

Akkor én ezek szerint nagyon irreálisan tartom fent az autómat. :)

Soha nem spóroltam rajta semmit, mindenből a legjobbat kapta, az első zörejnél azonnal márkaszervizbe rohantam vele, mindig a drágább prémium üzemanyagot tankoltam bele, pedig havi 2500km körül autózok. Soha nem a kenyérre valóból vettem el az autóhoz és bőven többe került mint 6 havi fizetésem.

De ha azt nézzük egy alap új Daciához is minimum nettó 400.000-es havi fizetés kéne? :O Szerintem valami nagyon el van számolva abban a tanulmányban. :)

2017. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Amiket leírtál, azok 1 millióért még elég lutrik. Azokból olyan 1.3-1.5 millió környékén lehet normálisat venni.


Az Audiról annyit, hogy sehol nem rozsdásodik 19 évesen, tele van extrákkal és jobban fekszi az utat mint a golf/astra páros. Na meg mivel Avant, elég jól pakolható, sok mindent elnyel. A motorja legendásan megbízható.

Számomra többet nyújt, mint a fiatalabb alsó középkategóriás autók. Nekem ez megér annyit, hogy a ”kinek van fiatalabb autója” kérdéskörben alulmaradok.

Amúgy csak egy tippet adtam, mindenki azt vesz amit szeretne :)

2017. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!