Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mozgó autót miért nem rakunk...

Mozgó autót miért nem rakunk egyesbe?

Figyelt kérdés

Mondta az oktatóm,hogy egyesbe ne rakjam vissza soha mozgás közben

de nem értem miért

amíg nem pörgetem szét mi baja lenne?

és ne azt mondjátok mert elindulásra való mert azt már sokszor megkaptam



2018. jan. 11. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem sebesség hanem fordulatszám függő hogy mikor kell egyesbe visszaváltani, bár természetesen összefüggő dolgokról beszélünk. Egyébként ha egyesbe visszarakod ott ahol kettesbe kéne, akkorát fog bólintani, rugni az autó, hogy ihaj, és garantáltan mindenki szemügyre fog venni mit bénázol XD


Egyes csak nagyon lassú menetnél kell. Ismétlem, fordulatszám függő, érezni kell, hogy azt a fordulatot ill. sebességet még bírná-e a kettes lefulladás nélkül.

2018. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én a havas csúszós utakon szoktam egyest kapcsolni. Dombnak felfele felmegyek kettesbe lehelet gazon de a domb tetejen belassitom

Az autot 20 alá és rakok egy egyest a leejtő előtt. Így csordogálok le. Hozzáteszem csúszós úton ahol a fékezés kerülendő. Igen szenved visít de ez van, és itt sem szabad hagyni hogy felgyorsuljon az autó pl 40-50 ig mert az gyilkolja a hajtást. Kettesbe nagyon gyenge a motorfék ahol használom. A lényeg hogy lassú tempónál kell berakni és nem erőltetve. Ha nem megy egy pici gázfröccs segíthet.

2022. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért mert fejre áll a kocsi ha sikerülne beerőszakolni mondjuk 40 kmhnál....

egyesbe csak akkor rakod vissza ha már tényleg csak 1-2 kmh val gurul kvázi majdnem megállt és csak oldalra nézve láod hogy halatsz előre nézve már nem is látod hogy állsz vagy haladsz. Itt mehet az 1-es. De amugy meg kettes és finom csusztatás

2022. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!