Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A téli ablaklemosó okozhat...

A téli ablaklemosó okozhat zsírosodást a szélvédőn?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem értem, milyen zsírosodást?
2018. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Menet közben nyomtam rá pár spriccet az ablakra, utána olyan volt mintha zsíros lenne tőle, nem is lehetett rendesen átlátni rajta. Meg kellett álljak, hogy papír zsebkendővel letöröljem a szélvédő. Két hónapja cseréltem ki az ablaktörlő lapátokat. Nem tudom mivel lehet a gond.
2018. jan. 13. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
a fűtést az ablakra irányítod akkor se jó? Nekem eddig nem volt ilyen gond.
2018. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Igen,elkevernek benne a gyártás során némi gépzsírt,a vízlepergető hatás fokozása érdekében.

5 literhez azthiszem 1dkg gépzsírt kevernek.

2018. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont az ablakra irányítottam a fűtést amikor ez történt. Belül nem volt semmi gond, semmi pára nem volt bent.
2018. jan. 13. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem téli ablakmosót tettél bele véletlen, hanem fagyállót. Az pont ilyet okoz.

A szélvédőmosóba nem tesznek semmi féle “gépzsír”- t. A víz nem keveredik amúgy sem a zsírral!

2018. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van olyan ablakmosó, ami megfagy, hiába van ráírva, hogy fagyálló...

Milyen van betöltve?

2018. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megfelelő löttyöt öntöttél a tartályba....
2018. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Főnököm vett ilyen szélvédőmosót Tescoban. Az nyári volt - kenődött, mint a fene és nem párolgott el. Nyomasd ki az egészet és rakj be valami jobb minőségűt.
2018. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint valami löttyöt tettem bele. Akkor megszabadulok tőle és teszek bele másat. Ha esetleg ajánlanátok valamilyen normális ablaklemosót akkor nagyon megköszönném.
2018. jan. 13. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!