Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga alatti vizsgad...

Forgalmi vizsga alatti vizsgadrukk leküzdése?

Figyelt kérdés

Mit tanácsoltok? 3adik lesz, mind a kettőt a stressz rontotta el. Remegtem mint valami bolond pedig előtte sosem. Túlreagáltam valószínűleg ezt a vizsgát és túlságosan meg akartam felelni.

Van olyan ismerősöm aki 4x bukott 5ödiknél megivott egy nagyon pici alkoholt és mintha a stressz elszállt volna. Ti mit gondoltok ezekről? Sokaknál olvastam itt is hogy ittak egy korty alkoholt és segített a stresszben.



2018. jan. 15. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem a leszarom-tabletta jött be.


Az első két alkalommal mindenre figyeltem, izgultam, mint az állat, meg is buktam mind2szer. 3.-ra úgy mentem el, hogy: "á, leszarom az egészet, úgyse sikerül". És valahogy sikerült.

2018. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Lekakilom tabi +1


A buktával csak pénzt veszítesz, viszont, ha korrekten szigorú a biztos, akkor elmagyarázza miket rontottál, min kell javítani, tehát tanulsz belőle.


Közhely: a mester azért bölcsebb az újoncnál, mert már sokkal többször vallott kudarcot.


Magadban kell ezt tisztázni, hogy rájöjj, nincs min izgulni, anyagi vonzaton kívül nincs tétje a vizsgának.


A szeszt és egyéb illegális tudatmódosítókat pedig messze kerüld! Vizsgán is és utána is, ha vezetsz, csak a probléma van belőle.

2018. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Elindulás után éreztem a lábamon hogy meg akarok felelni túlságosan is, de ezekszerint le kell szarni hogy vizsga van, nem tudom mitől paráztam amúgy jött magától. Az alkoholos story meg tényleg nagyon picike mennyiség volt ismerősömnél. Következőnek úgy futok akkor neki hogy nagy tétje nincs, vezetek ahogy szoktam aztán csaknem ugrik ki a lábam a remegéstől :D
2018. jan. 16. 19:55
 4/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Ahová én jártam, ott volt lehetőség próba vizsgázni. ez úgy zajlott, mintha rendes vizsga lenne, viszont egy másik oktató jött velünk egy kört. Végig jegyzetelt és úgy viselkedett, mint a vizsgabiztos. Amikor vissza ékeztünk az indulási helyre elmondta milyen hibákat vétettem.

Na ezen a próbavizsgán rettentően izgultam. Aztán, amikor az éles vizsgára mentem és a váltótársamat - aki szerintem sokkal jobban vezetett - megbuktatták, az esélytelenek nyugalmával indultam vizsgázni. Nagyon figyeltem, hogy jó felé menjek és látványosan benéztem a jobbkezes utcákba, és valahol belül végig arra gondoltam, hogy mikor fog szólni a vizsgabiztos, hogy álljak félre és cseréljek az oktatóval - de nem mondott ilyet. Visszaértünk a kiinduló pontra és kiderült, hogy levizsgáztam, elsőre.

2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A belső visszapillantóból mindig nézz a vb szemébe :D Amúgy a rágó is beválik meg a zenehallgatás :D
2018. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De jó neked 3as :D gratula!:)

4es pont a jelenléte nyomja fel az agyamat már az iskola vezetőjét is olyan lazán mintha mise történne, és kb akkor vezettem 3adjára, 50óra után meg 2x összevissza remegtem a vizsgabiztos miatt, nálam akkor megy a legjobban ha kizárok mindent és csak megyek, akkor mintha vezettem volna már pár ezret, de ha ottvan a vb ezek elmúlnak és hát ugye mind2szer arra figyeltem hogy na mikor rontom el a félelemtől, ezis elrontotta. De lábremegés neméppen jó vizsga mellé :D

2018. jan. 16. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nem vagy egyedül ebben a témában,én sajnos 3x is azért buktam,mert túlizgultam,leblokkolt az agyam,és nekem is remegett nagyon kezem,és lábam.Egyszóval értékelhetetlen volt.Teljesen el voltam keseredve.(Pedig amúgy az órákon jól teljesítettem.)

Aztán már annyira nagyon elegem volt az egészből,hogy valahogy mégis össze tudtam szedni magam,és szépen le tudtam vizsgázni. :)

Én nem ajánlok semmilyen szert,se alkoholt,mert nem tudhatod,hogy mit hoz ki belőled,eltompíthat,na meg ha kiderül,az elég cikis.Mikor lesz a kövi vizsga?

2018. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Február 17, addigra nagyon össze kell szedni magam, mégegyszer biztos nem vezetek pont előtte mert van idő izgulni csak ártottam vele.. :D gratula egyébként:)
2018. jan. 22. 13:12
 9/9 anonim válasza:

Sikerult? :)

En csutortokon megyek es f.sok :D

2018. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!