Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos negyedikre sem sikerült...

Sajnos negyedikre sem sikerült a forgalmi vizsgám. Nem vagyok béna de a vizsgadrukk miatt mindig leblokkolok. Van olyan aki hasonló cipőben jár? Kicsit elkeseredtem pedig szeretnék jogsit mert alapvetően a vezetést szeretem!

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A vizsgabiztosok tisztában vannak azzal, hogy a tanuló ideges a vizsgán, de ezért senkit nem buktatnak meg. Azért buktatnak, ha a vizsgázó hülyeséget csinál, nem lehet mentség az idegesség sem. Nem vagy egyedi eset ezzel a problémával, de csak te tudod megfejteni, hogy nálad mi váltja ki ezt. Elég nehéz helyzetbe kerültél, a következő vuzsgán már két vizsgabiztos lesz, s ja az a vizsga sem sokerül, PÁV.
2016. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Két vizsgabiztos?Erről még nem hallottam az oktatóm sem emlîtette!
2016. jún. 16. 19:04
 3/23 anonim ***** válasza:
Miken buktál meg az eddigi vizsgákon?
2016. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az elsőn a parkolàst rontottam el,a másodiknàl az utolsó 5percben kanyarodàsnàl a szembe sàvba fordultam,harmadik a parkolàs korrigàlásnàl nem tettem ki balra az indexet,most pedig fölérendelt útról letértem és nem tettem indexet.

Az óràk alatt ezeket sose csinàltam!

2016. jún. 16. 19:47
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
vegyél 20-30 pot órát és magabiztosan ülsz a kormánynál..es sikerulni fog ;)
2016. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt 2x is súlyos hibát csináltál.

Nekem a negyedik vizsgám lett sikeres. Az első 3 nál hasonló hibáim voltak nekem is. Vegyél még órákat. 20 at minimum.

Sajnos ez ilyen de ha még gyakorolsz sikerülni fog :)

2016. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
60%
Én ma buktam meg harmadjára. Nagyon szomorú vagyok, rengeteg órát vettem már. Már majdnem megvolt, nem sok kellett volna. :(
2016. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
60%
Én is ugyanebben a szituációban vagyok, szintén aznap buktam meg harmadjára...Rengeteg pénzt öltem bele és rendkívül bánt, hogy még mindig nem sikerült. Nálad min bukott el a vizsga? Pesten vezetsz?
2016. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Engem is megvágtak harmadjára!Mar csak ket lehetosegem van, nagyon izgulok mi lesz...ti mikor mentek ujra vizsgazni?
2016. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
51%
Igen, szorít az idő sajnos illetve kevés már a lehetőség is de én még nem fizettem be a vizsgadíjat, mert muszáj pihentetnem ezt a dolgot kicsit és oktatóváltáson is gondolkodom... Neked megvan már az időpont? Nálad mi volt a gond?
2016. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!