Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran állítanak meg...

Milyen gyakran állítanak meg a rendőrök?

Figyelt kérdés

Saját g-s astrámmal egyszer állitottak meg de Kkor mindenkit mikor valamelyik bünözőt kerestek.

Anyósom 3as scenicével meg 5 hetente biztos

..


2018. jan. 18. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor mész. Napi inga során 10+ év alatt 1x sem. Esti buliról hazafelé két év alatt 3x.
2018. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 6 évbe egyetlen egyszer, abba az irányba mindenkit megállítottak aztán papírok és szonda.

Meg még egy eset volt amikor megállítottak,de aztán meg is gondolta magát,mert végül oda se jött csak intett,hogy menjek

2018. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
230-240000km alatt 4-5x.
2018. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4x állítottak meg egy év alatt, de többféle autóval.
2018. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 4 éve vezetek itthon, előtte sokáig külföldön voltam. Összesen csak egyszer állítottak meg úgy, hogy nem csináltam semmit, hanem csak úgy ellenőriztek. Ezen kívül 3-szor állítottak még meg, de akkor kisebb szabálysértéseken rajtakaptak (buszsávban mentem, illetve kanyarodtam ott, ahol nem lehetett volna).
2018. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 ev alatt 2x. Egyszer csak ugy (a belvarosban), papirokat megneztek, aztan hello.

Egyszer videken (Pilis), mertek...beleszaladtam :S

2018. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 év és kb. 150 ezer km alatt 2x.

Mindkettő rutinellenőrzés volt a határ közelében, migránsokra vadásztak (legalábbis ezt mondták).

2018. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A scenices nekem is a határon szokott lenni.

Mikor apóssal ülünk elől és szakállas emberek ott ülnek. Mindig megállítanak.

2018. jan. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!