Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri motorokkal foglalkozni...

Megéri motorokkal foglalkozni úgy, hogy veszek egy kissé leharcolt példányt, és felújítom?

Figyelt kérdés
Nem lenne gond számomra, ha nem sok profitom lenne belőle, mivel imádok motorozni és szerelni. Nem új, és nagy motorokban gondolkodom, hanem inkább régebbi Yamaha DT-k, Simsonok, MZ-k, és egyéb korbeli motorok. Kultúrált válaszokat kérnék.

2018. jan. 23. 20:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felesleges. Ez ugyanolyan téma, mint amikor valaki szerint a Wartburg, Trabant, MTZ, Lada stb jó autó. Sose volt az. Itt ennyi jutott és nem látnak tovább az emberek.
2018. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
XD Jó ég, ha valaki nem szeret szerelni annak nem jó.
2018. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#21: Amúgy mióta autó az MTZ?? Az bizony egy traktormárka (Minsk-i Traktorgyár). Tehát látszik , hogy mennyire értesz a témához... Ezért is fölösleges a vita...
2018. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23: Te most komolyan azt gondoltad, hogy a Simson-t tudom mit jelent, de az MTZ-t nem?! Nem is értem a Wartburg miért nem szúrt szemet, az sem motor :) A felsorolásba beletartozik más is, még az IFÁ-t is ide lehetne venni, ha nem tudná valaki az pedig egy teherautó. Ezek tipikusan azok a régi szoci márkák, amiknek most van a retro miatt rajongótábora itt keleten, de az azonos időszakban gyártott valódi nyugati gépekhez képest ezek minden tekintetben kritikán aluliak. De ezt az tudja csak akinek volt mindkettő.

Következő kérdést megelőzendő, volt...

2018. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem kérdezek én semmit. Nem értetted a lényeget.
2018. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!