Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 14 évesen autóval jogsi...

Ha 14 évesen autóval jogsi nélkül megállít a rendőr szabhat ki pénzbírságot?

Figyelt kérdés
Vagy csak enyje benyje aztán ennyi..?
2018. jan. 31. 19:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Drága, itt egyedül neked van nagy szád, senki másnak. Jellemző a 14 évesekre, meg az is, hogy alapvető dolgokat állítanak be úgy, hogy ők ezzel aztán jól tudnak vezetni. Az amiket felsoroltál annyira alap, mint az, hogy gyalogolni tudsz...

Aki ezeken elsiklik az meg szimplán b_lfasz, azokat kár is emlegetni az autós társadalomban, bár van közöttük. De itt most normális vagy átlag autósról van szó, a közelébe nem vagytok ti még 14 évesen... Majd úgy a jogsi megszerzése után 2-3 évvel beszélgethetünk erről. Az, hogy az utcában végig tudsz menni kétszer senkit nem érdekel, mondtam már, kimehettek a belvárosba aztán ott kell bemutatni mit tudtok.

2018. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam 14 éves és mentem pár kört kocsival és jól ment, de nem kell ebbe csodákat belelátni. Minden 14 éves aki ment kocsival és nem az első árokban kötött ki vele, az elszáll a tudattal, hogy de ő olyan jól vezet. Nem, nem vezet jól. A vezetés 90%-a nem a járműkezelésről fog szólni, majd erre rájössz 17 évesen...
2018. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszi mindenki, hogy nem tudnak az emberek 14 évesen rendesen vezetni? Voltál mellette miközben vezetett? Láttad azt, hogyan ment? Nem, akkor meg? Honnan veszi ezt mindenki? Most komolyan írjátok le, és ne egy darab sovány példából induljunk ki. Kíváncsi vagyok, hogy itt mindenki csak hallott ilyen baromságokat, vagy volt rendesen tapasztalata ilyenből és nem egy mielőtt itt példáloznánk. A gyűlőlködő kommenteket pedig hagyjuk el.
2018. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kajak nem hiszem el milyen posztok vannak.. 14!!evesen jogsi nelkul!! vezetni. Ezek utan nem is csodalkozik rajta az emver h a Z generacio a legdegeneraltabb fajta.
2020. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!