Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen terepjárót érdemes...

Milyen terepjárót érdemes venni 700. 000 Ft-ig, ami nem őskori, bírja a terepet, van benne erő?

Figyelt kérdés

Ingatlan takarítással foglalkozom (bozótirtás, favágás, szemét, sitt elszállítás zártkertes részen, hegyen).


Eddig egy régi Citroen AX-et használtam, ment mint a mérgezett egér, de 2 év után kezdi megadni magát, már nem fog kapni műszakit...


Sajnos nem igazán értek a kocsikhoz, de mindenképp 4x4 terepes autót vennék (sokszor voltak gondjaim az emelkedőkön, vagy havas úton), max. 700.000 Ft-ig + átírás.

Olyasmire gondoltam, ami nem őskori, tehát a városban nem rí ki a tömegből, és nem kell minden nap szerelni (nem 469-es parancsnoki UAZ, és nem is Lada Níva, vagy hasonló), illetve van benne erő, ha pl. fát kell húzni, vagy kirángatni valamit, ilyesmi.


Milyen típust ajánlanátok?


2018. febr. 4. 20:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Autópályán, autóúton nem szoktam közlekedni, így a sebesség nem szempont.
2018. febr. 4. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Samurai
2018. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
700 ezer nagyon kevés egy terepjáróhoz. Amire elég lenne, azokat kizártad...
2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

UAZt és Nívát 200-400 között lehet venni...


Normálisabbakat néztem 700 környékén (Mitsubishi, Mazda).

2018. febr. 4. 20:52
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Kar hogy a nivat kizartad mert egy rendkivul igenytelen es strapabiro joszag ha meg terepezni is kell nem hiszem hogy lesz nála jobb...talan csak a suzuki jimmy!
2018. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lada níva a legjobb, mem véletlenül.gyártják ma is.

700ból már egész újat tudnál belőle venni, mert hangsúlyozom máig gyàrtják.


Suzuki jimmy


Esetleg nèzd meg a ssangyong mussot, leirasodbol arra kovetkrztetek ilyesmire vagysz, de terepen elverzik majd....

2018. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utánanézek, és elgondolkodok a Lada Níván - egy ismerősömnek van, de ahogy meséli, mindig szerelni kell... és műszaki előtt mindig elviszi karosszérialakatoshoz, mert az alváz, ajtó alja nagyon rohad... (állítólag nem szívesen engedik át műszakin).

2018. febr. 5. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:

2000 evjarat koruli niva 600 ezer kb.

De amnyiban fogxelni kell ra h a sos sár rozsdasitja el azt egy slaggal nem art lemosni. Mond meg a bartodnak is

2018. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!