Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzines autót ajánlaná...

Milyen benzines autót ajánlanátok fő városi de havonta-kéthavonta 150 km autóúton való közlekedésre?

Figyelt kérdés
Fő szempont a biztonság, megbízhatóság és fogyasztás. Suzuki swift-et hagyjuk. Skoda fabia, G astra van eddig képben. A keret 450k-500k körül.

2018. febr. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én G Astráról váltottam Swiftre. Megérte. Az Astra sem rossz, de elég lomha volt és mivel főleg éjjel vezetek nem is volt a legjobb autó mert baromira unalmas (sokszor aludtam be benne menet közben). A Swift egy fokkal jobb, ugyan olyan erős motorral sokkal jobban megy, ez a súlyának köszönhető. Semmi pénzért nem cserélném vissza az Astrára.

Amúgy VW-ek nem tetszenek? Ennyi pénzért régebbi Passatot/Golfot már lehet venni.

2018. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A G Astra jó választás lehet!
2018. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Benzines akarnék, ami kisebb. Passat kizárva, Golfból a III ennyiért túlárazott, IV meg nem bevált, sok a baj vele. Milyen évjáratú a swift?
2018. febr. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!