Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biztosítás kérdés (K&H Bank-os...

Biztosítás kérdés (K&H Bank-os autó biztosító)?

Figyelt kérdés
10-es bónuszban vagyok évek óta, ha eladom az autómat(Augusztusig van a biztosításom), akkor az eladást követően mennyi időm van arra, hogy vegyek egy új autót és ne kerüljek át újra a nullásba?

2018. febr. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez biztositotol fuggetlen. Ket evig lehet atvinni.
2018. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ha 2 évig nincs autóm, ugyanúgy megmaradna a 10-es bónuszom?

Mivel ezelőtt pár évvel még ilyen max 1-2 hónapokat mondtak.

2018. febr. 17. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem hiszel itt a net olvass utána. 2 évig lehet átvinni a bónuszt.


[link]

2018. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pár évvel ezelőtt is 2 év volt, de szerintem az elmúlt 15 évben biztos, hogx nem változott... rossz helyről hallottad...(egy okos ismerős, rokon, barát)
2018. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A bónuszodat a biztosítás megszűnésétől számítva 2 éven belül tudod érvényesíteni, de fontos tudni két dologról..

1.csak ugyanabban a kategóriában lévő gj-re tudod vinni pl. szgk-ról szgk-ra, teherről teherre stb.

2. fontos, hogy érdekmúlás vagy végleges kivonás kell legyen a megszűnés oka. (érdekmúlás lehet: pl. eladás, vagy folyamatos ideiglenes kivonás alatt tartás 2x6hónapig ergo 1 évig)

2018. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!