Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lehetetlen hogy a mai...

Miért lehetetlen hogy a mai autók többségét úgy csinálják meg hogy azok nézzenek is ki valahogy?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 20. 16:27
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
Ma már teljesen maskepp gyartanak autot mint regen!Teljesen meg van kotve a keze a mernököknek ...minden féle szabvanynak meg elvarasnak meg kell felelni!Ehhez kepest megis születnek olyan autok amik "néznek ki valahogy"
2018. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem az az általános.
2018. febr. 20. 16:38
 3/11 A kérdező kommentje:
#3 Ezeknek legalább van valami karakterük, még ha nem is tetszik mindenkinek.
2018. febr. 20. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Ma is néznek ki jól utók, csak nem az alsó / középkategóriában. Az általad linkelt 'sevi is a maga idejében drága autó volt (bár most is az, de mostmár a muzealitása miatt).


Mondj egy olyan új autót 2018-ban ami mondjuk 30 millánál drágább és az átlagember szerint csúnya.


(Azért nem azt írtam, hogy 'szerinted' csúnya, mert ez szubjektív, a 'sevi amit linkeltél is lehet hogy valakinek az nem tetszik.)

2018. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az alakra , külalakra nincs meg kötve a mérnökök keze, olyat csinálnak amilyet csak akarnak.

Csinálnak ma is sport, sedan, egyterű, kisbusz alakúakat is.

2018. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a ronda autó, főleg az elektromosok és a hibridek körében. Megpróbálják vele az újdonság varázsát kihasználni, bár ennek nem azt kellene jelentenie, hogy közben oltári ronda is.
2018. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A koncepcióautók mindig olyan feature módon néznek ki, egy ami meg is valósult úgy ahogy van, az i8.
2018. febr. 20. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
A mai autók igenis jól néznek ki, a képpel amit meg linkeltél, nem tudom mit akarsz mondani.
2018. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne az ízlésedet másokra erőltetni,nekem az Ml mercim pl sokkal jobban bejön mint ez a fekete fürdőkád amit linkeltél
2018. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a SUV-ok, nem tetszenek, aztán a Toyota meg a Honda csinál brutál ronda autókat, mégis egy Camryt elfogadnék. De pl. a Ford Focus meg a Fiesta borzalom, a Mondeo meg tök jól néz ki. A többi autóval nincs bajom, bár a Mazda 3 sedan elég aránytalan lett.
2018. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!