Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek a 4. sikertelen...

Mit tegyek a 4. sikertelen forgalmi vizsga után? Ha az 5. se sikerül mi lesz?

Figyelt kérdés

Negyedszerre buktam meg. Egyik bukás oka sem volt óriási nagy szerencsétlenséget okozó hiba, viszont mégis elég volt ahhoz ,hogy ne sikerüljön. Most az 5. előtt tervezek venni 10-12 órát,mert az utóbbi kettőnél a vizsgabiztosok is mondták ,hogy nem mondják,hogy nem tudok vezetni,mert látják bennem a lehetőséget, csak be-be nyögök valami hibát ,és sajnálják.

Hogy nyugodjak meg annyira az 5. -nél ,és összpontosítsak hogy ne hasaljak el?



2018. febr. 25. 08:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
5%
Ja és még a 6.-nak is igaza van.
2018. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Pl jobbra előre hellyet balra eloret csináltam, kétszer tévedtem el , az utolsonal meg a túl hirtelen sáv váltás
2018. febr. 25. 10:11
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Túl hirtelen sávváltás élétveszélyes manőver.
2018. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha az út bal oldalán szabad parkolni (egyirányú utca), akkor nem buksz azonnal, mert mást tettél, mint amit az oktató mond. Ha olyan feladatot kapsz, hogy a következő lehetőségnél fordulj jobbra, s túlmész, azért sem jár bukás.


Nagy kérdés, miért buktál. Nekem is 4. vizsga lett sikeres. Az első túl korán jött, oktató rossz volt, de teljesen igaza volt a vizsgáztatónak, én is éreztem, hogy még nem megy. Másodiknál leparkolásnál hozzáért az út széléhez a jobb hátsó. De éppen csak. Szóval nem hajtottam fel a járdára, nem erőltettem (ez áll a vizsgalapon az azonnalik között). A harmadiknál a telepen lévő ipari sorompó nem nyílt még fel végállásig, volt még olyan 3 fok. Ez egyértelműen csak kötözködés.

Oktatót váltottam, a 4. csont nélkül ment.


Ha nem köti le a figyelmedet a gép kezelése, ha biztonságosan tudsz közlekedni (legfontosabb talán annak felismerése, kinek van elsőbbsége), akkor próbálkozz tovább.

Valaki írta (és lepontozták), hogy az életben csak egyszer tudsz bukni. Ezt azért szíveld meg.

Jogsi nélkül lehet élni, rossz lelkiismerettel is, csak rossz.

2018. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal ,hogy nem minden esetben kell jogosítvány mindenkinek. Viszont magamon nem érzem azt ,hogy képtelen lennék rá, hisz jól megy, csak ezek a hibák. :/


Mindegy. Megpróbálom az ötödiket aztán lesz ami lesz :)

2018. febr. 25. 11:07
 16/23 crudy ***** válasza:
95%

Erdemes nem elfelejteni, hogy a vizsga egyre messzebb van a valosagtol. Ki indexel egy parkoloban jobbra, amikor balra fog majd betolatni? Senki de vizsgan hibapont. Kanyarodosavban index? Az emberek fele. Egyiranyu utca vegen balrahuzodas? Szoktam figyelni, es az emberek szerintem mar nem is tudjak h van ilyen szabaly. Tudom tudom itt mindenki tudja es mindenki elsore ment at. Tudom azt is h mindenki levezetett mar 600ezer kilometert egy kis tetves hiba nelkul. Biztos vagyok abban is h mindenki aki elottem azt irta h vezessen inkabb talicskat iszonyu nagy tapasztalattal rendelkezik es olyan mesze all barmifele kozlekedesi kihagastol mint innen a nap.


Lehetetlen. Sokkal nagyobb eselyt adok annak h nagyszajuak vagytok.


Nem az ilyenekbol lesznek a balesetek. A tetves vizsgabiztosok egy resze korruptak. Az oktatok unjak a tetves eletuket es szarul tanitanak, nem nehezebb megtanulni vezetni mint regen de levizsgazni egyre nehezebb lesz. De van a sok gazdak nyomorek akinek jogsi kell rogton mert a verda mar otthon all, ezert fizet a vizsgabiztosnak. Vannak az eletkeptelen vezetok akik lehet fizettek, de lehet anyit magoltak a vizsgara h egyszeruen megtanultak h kell vegigmenni a palyan de nulla rutin, semmi erzek. Nulla. Es az elso alkalommal h egy bogar berepul a kocsiba csukott szem es satu fek. Na ez a veszelyes, nem az aki probalkozik es bizik magaban. Es persze! Vannak a nagykepu faszok. Akik biztosak benne h tudnak vezetni. Mit tudnak? Ez az eletuk. Barmit elvezetnek de mindent gyorsan mert annyira huzza a nadragukat a farkuk h mashogy nem lehet. Sok eselyt adok annak is h az utobbibol is van ott egy ket jelentkezo.


Tehat ha valaki szerint fel kene adnia, kivancsi lennek neki h ment es azota h megy a vezetes. Ha nulla hiba akkor viszont azt gyakorlatilag nem hiszem el.

2018. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2018. febr. 25. 11:12
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

5. sikertelen forgalmi vizsga nem kizárásos alapon alkalmatlan!

A PÁV meg egy oltári nagy marhaság sztem ahogy a PÁV 1 -2 3 - 4 gyakorlatilag egy gyerek meg tudja csinálni, gyorsan kell gombokat nyomogatni, meg ilyen psziologiai hülyeségek... köze nincs a vezetáshez.


Megjegyzem csak Magyarországon van PÁV ... értelme nincs pénzlehúzás . Ahogy a GKI is 5 évente...


A korrupció állhat a háttérbe.. beszélj az oktatóval négy szem közt és kérdezd meg tőle hogy kenhető e a vizsgabiztos vagy nem .


Vizsgabiztosnal általába egy 10 es vagy 20 as az oktatónak 5 vagy 10 ezer.. jobban megéri mint a pót órákat, és a vizsgákat fizeted..


Korrupt országban élünk ez van nem tudsz ellene mit tenni...

Járj utána kérdezd meg.. Ha gondolod privátba írj ! :)


Ne hallgass senkire, meg fogod tudni csinálni, figyelj oda.. vizsga előtt pár nappal gyakoroljátok le a vizsga utvonalat stb...


Hidd el annak idején én is lefizettem.. meg mondta az oktatóm pénz nélkül esélyem nem lesz akkármennyire is tudok vezetni, nem csak a kezdő hanem a rutinosak sem tudnak szabályosan közlekedni... 50 perc alatt össze lehet szedni 10 hibavonalnál többet...


És lám kamionvezető lettem közel 800 ezer balesetmentes kilóméterel.


Aki nem tud vezetni az úgy is érzi meg aki fél úgy is abba hagyja és nem folytatja ennyi..


Senki nem öngyilkos jelölt!

2018. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
A forgalmi vizsga olyan, mint a csajozás. Az egyiknek sikerül, a másik (idő előtt) feladja.
2018. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Gábor19... ***** válasza:
Írj hogy hogyan sikerül majd.
2018. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!