Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek...

Milyen használt autót vegyek 4,5- 5 millió forintból?

Figyelt kérdés

Amiket eddig néztem:

Audi a6, vw passat/cc, skoda octavia



2018. febr. 25. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell cserélni soha, ha megfelelően használták. Tudod egy 5-10 éves autóról, hogy, hogyan használta az előző három tulajdonosa? Nem. Tehát fel kell készülnöd rá, hogy lesz vele gond.
2018. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként (bár én elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen egy szervizintervallum megadva a vezérléscserére) pont azt írtam én is, hogy a vezérlésen felül még egy rakás egyéb dolog meghibásodhat. Egyébként ugyanannyi a szervizóradíj az Audinál mint a VW-nél és az alkatrészek is azonos árban mozognak?
2018. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, nem szebb hanem, nekem jobban tetszik.

Igazából engen is az érdekelne, hogy az alkatrész és a szerviz mennyivel drágább. Ha sokkal akkor felejtős és maradok a passat mellett.

Használt autó pedig mindig zsákbamacska. Sosem tudod mit veszel. Szerencse is kell hozzá.

2018. febr. 26. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!