Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb bakid vezetés közben?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már többször, hogy kisutcából kihajtottam főútra valaki elé, mert vagy nem vettem észre, vagy türelmetlen voltam. És ez elég nagy baki, mert nagyon veszélyes.
2018. febr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb talán az volt, mikor kocsit cseréltem és nem volt osztott balos tükörlap benne.

Szokásos útvonalon mentem, lámpánál kis ívben kikanyarodtam jobbra a gyorsítósávba, de ilyenkor a keresztirányú forgalomnak zöld van, és egyből toltam befelé, hogy haladjak, a belső sávban, meg bőven 50 felett jött egy nő és bevágtam elé. Ő meg nem fékezett, hanem ment át a dupla záróvonalon a szembeforgalomba és nyomta a dudát. Egyébként nem lett volna semmi gond, ha betartja a sebességhatárt, vagy csak elveszi a gázt. Olyan dinamikusan gyorsultam, hogy pillanatok alatt mögém került.

2018. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként nem lett volna semmi gond, ha betartja a sebességhatárt, vagy csak elveszi a gázt. Olyan dinamikusan gyorsultam, hogy pillanatok alatt mögém került."

Magyarra fordítva: Én vagyok a Jani, tolom mint a zállat, a paraszt meg ne pattogjon, ha nem adom meg neki a zelsőbbséget. Ugye?

2018. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezt mondtam.

Sok volt az összetett mondat?

Baki volt, mert én mentem ki elé, mert elszoktam az osztatlan tükörtől.

Annyiban véleményes a dolog, hogy ott sem lehetett volna, ha nem 80-90 körül jön át a zöldön. Aztán meg már csak fafejség, hogy inkább a dupla záróvonal túloldalán dudál ahelyett hogy mögöttem. Egyébként visszamentem a külsőbe, de utána már nem tudott megelőzni, mert annyira nem tudott vezetni.

2018. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt néhány.
2018. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

"Nem, nem ezt mondtam.

Sok volt az összetett mondat?"


Még mindig azt magyarázod, hogy a te szabályszegésed csak egy apróság, nüansz, MERT A MÁSIK. Mert ő ott sem lehetett volna. Mert neki bár elsőbbsége van, de akkor is.


Arról nem beszélve, hogy bakker, elszoktál az osztott tükörtől... Komolyan? Látom magam előtt a jelenetet: "Hm, sávot kéne váltani. Szabad a másik sáv? Nézzük csak. Tükör? Érdekes, máskor látni szoktam benne, most nem látom. Na mindegy, tegnap sem jöttek, megyek. Basszus, a mocsok, hát mit keres itt?"

2018. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem akarod, ne értsd. Amíg ez volt a legnagyobb bakim addig nyugodt vagyok, szerencse, hogy te tökéletes vagy.
2018. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem vettem elég komolyan a tegnap előtt átszaladó őzet...
2018. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Autopalyan bal labbal tamasztom a kormanyt, kozben masfel literes uvegbol kortyolgatok. Az uveg kiesik a kezembol, es reflexszeruen osszezartam a labamat, elkaptam a terdemmel... Masodpercek tortesze alatt vagodtam be a belso savba, szerencsere nem jott senki. Azota legalabb 1 kezzel mindig fogom a kormanyt.
2018. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
*masodperc tortresze
2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!