Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesti kocsikázáshoz milyen autó?

Pesti kocsikázáshoz milyen autó?

Figyelt kérdés

Suzuki swift 1.3 jó lehet?


Pestet ugye senkinek nem kell bemutatnom mennyire autó gyilkos-> patkán áthajtani parkolás szempontjából,macskaköves utcák,sok váltás,fekvő rendőr,kátyúk mindenfele, pokemon go kereső autósok..stb


Erre jó a swift, olcsó szerviz miatt lenne leginkább, meg a jóféle japó motor. Ugyanis nem szeretném a kocsimat hímestojásként vigyázni rá mert lehetetlen. Vagy esetleg astra g 1.4 ?


2018. márc. 16. 16:32
 1/3 A jó édes ***** válasza:
Kibérelsz egy MOL Limot vagy Greengot ha kell oszt' csók.
2018. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, inkább Ignis. A Stifek már vagy rohadnak, vagy nagyon drágák.

Ha nincs pénz, akkor bármelyik jól karbantartott(!) öregebb kisautó megteszi, Demio, Yaris, stb. Szerintem jól gondozott láncos G Astrát drágábban kapsz, mint egy jobb állapotú Yarist,mondom ezt úgy, hogy G Asta is van a családban.

2018. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én legutóbb amikor Pesten jártam, pont ezen gondolkoztam, hogy ide milyen autó lenne való.

Arra jutottam, hogy egy Lada Niva, az például tökéletes lenne vagy kicsit drágábban egy Suzuki Vitara, régi Mitsu Pajero. Mindegy csak terepjáró legyen, vagy legalább valami Suv.


Néha azt hittem, hogy kiszakad az Audi futóműve, olyan rosszak az utak....

2018. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!