Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szuzuki SX4 télleg csak...

Szuzuki SX4 télleg csak tankolni kell?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem hogy a szuzuki a leg kevésbé szerviz igényes valakinek tapasztalat ?

2018. márc. 21. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2007-es 1.6 sport 125 lóerős swiftet hajtok.

2013 óta.

Durván csak a kötelező köröket kérte az autó.

Olaj-szűrők,1x fék és amikor vettem rutinból vezérlés.

Tehát lényegében tényleg elfutna csak tankolással ,de én a kötelezőkön kívül szerettem mindig a teljes ápolást megadni ,és nem "még elmegy 1-1,5 évet ezzel" alapon hajtani.

2018. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#6: hol találtál keserű fintort abban, amit írtam? Az igénytelenséget vetted annak? Azt jó értelemben írtam. Megbízható, mert alig van, ami elromoljon benne. Én szeretem az ilyet, nekem is volt Suzukim, bár Swift. És vennék is bármikor megint. Ettől függetlenül továbbra sincs olyan autó, amit csak tankolni kell, és egyébként teljesen gondozásmentes lenne.
2018. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!