Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy győzzem le félelmem a...

Hogy győzzem le félelmem a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy rettenetesen ideges vagyok ha vezetek, mert nem úgy megy ahogy szeretném (egyszer véletlenül meghúztam a kocsit, és azóta félek a vezetéstől, hogy nehogy összetörjem), és bizonytalan is vagyok, mert kevés a gyakorlatom, és évek óta nem vezettem, most viszont munkát váltok, ahol kapok céges kocsit, és azzal kell munkába járnom, és intézni a céges dolgokat. A családban meg nagyon megnehezítik a dolgom, mert mindenki csak letol, és senki sem segít. Tanácsot kérnék azoktól akik szintén hasonló helyzetben voltak, hogy mit tegyek.
2018. márc. 24. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be kell ülni az autóba és vezetni. Más megoldás nincsen.
2018. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Olyan nincs, hogy egy kocsit nem húzol meg vagy nem horpasztod be vagy nem töröd össze egy kicsit!


Vagyis van, ha évente 2szer ülsz autóba :)


Előbb utóbb mindenkinél eljön ez a dolog, nálad előbb jött el.

Én már mentem neki fának, tolattam neki fának, csúsztam be árokba.... na és, kit érdekel? :D

magamnak csináltam a kárt nem másnak.

olyan sofőr nincs aki nem hibázik.


Szóval ülj be és vezess és ne érdekeljen ha történik valami. Ilyen az élet, mindig történik valami :)

2018. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Muszájból ne vezessetek sírva kérlek titeket!

Képzelem milyen reakcióidővel rendelkeztek...az a fa egyszer majd egy ember lesz akkor majd nemfogsz vigyorogni...

2018. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Előbb utóbb mindenkinél eljön ez a dolog, nálad előbb jött el.

Én már mentem neki fának, tolattam neki fának, csúsztam be árokba.... na és, kit érdekel? :D"


Én az eddig levezetett 500-600 ezer km alatt ezek közül egyiket sem csináltam, és nem is tervezem jövőben sem. Biztos velem van a baj...

Egész egyszerűen meg kéne tanulni vezetni és akinek ez nem megy, az tényleg ne üljön a volán mögé. Nem kell idegeskednie, nem okoz kárt se magának, se másnak, mindenki jobban járna.

2018. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Kamionnal levezetni 5-600e km-t nem nagy kunszt..

csigatempóban menni autópályán naná, hogy nem történik semmi

-.-"

2018. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!