Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik izzót lenne érdemes...

Melyik izzót lenne érdemes megvennem ezek közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy emelt fényerejű izzót kipróbálni. A családból ketten is használnak ilyet, és agyon dicsérik ezeket. Az én kocsimba az általam linkelt H1-es szabvány megy bele. Ebből szeretném a legkorrektebbet kipróbálni. 100-130%-osat. Melyiket vegyem meg?


[link]



2018. ápr. 1. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden kínai,főleg az ebayen, nekem nagyon bevált,végre rendesen látok éjjel esőben is. Egyébként ebayen mindent ömlesztve odaírnak a kereső miatt.
2018. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként ebayen mindent ömlesztve odaírnak a kereső miatt."


Pontosan így csinálják a kókler kereskedők, maximálisan egyet értek. Így az árujuk minőségére semmi garancia. Ha neked bevált, gratulálok, mázlid van.

2018. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Oké én csak segíteni akartam,de régóta rendelek dolgokat kínából csalódás mentesen, az összes kínai eladó így csinálja, egyszerű marketing. De akkor vegye aki akarja ugyanezt 150 %-os felárral hazai dropshippertől.
2018. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"az összes kínai eladó így csinálja"


99,9% igen, így csinálja. De az a maroknyi kivétel, aki veszi a fáradtságot és korrekt paramétereket, adatlapot és leírást mellékel a hirdetéséhez, annál lehet bízni abban, hogy a termék minősége is megfelelő, illetve állandó.


Nagy szerencse kell ahhoz, hogy a kókler kereskedők termékei közt pont egy jó gyártási és tervezési minőségű terméket vegyen az ember (de nem lehetetlen). Ugynakkor legalább ekkora szerencse kell ahhoz is, hogy rábukkanjunk egy korrekt hirdető hirdetésére.


A magyar dropshippről meg no comment. Aki ezektől vásárol, meg is érdemli, hogy lehúzzák/átverjék.


Visszatérve a H1/H7-es ledekre: amíg egy nagyobb márka be nem vállalja, hogy kifejleszt és homologozál halogén izzó kiváltására lakalmas led-et, addig csak a kínai-illegális gagyi/félprofi megoldások fognak születni, amik vagy elviselhető minőségűek vagy (többségében) nem.

2018. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már bevállalta nagy márka [link]


A kínai utángyártás is philips ledekkel dolgozik,nyilván a márkanevet itt nem kell megfizetni.És nyilván idehaza meg minden tuning tilos az is ami a jobb látást biztosítabá.

2018. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nohát, erről nem tudtam, kösz a linket.


Kicsit beleolvasva a két féle ~H7-es speckójába:

[link]

[link]


Mindkét esetben:

Homologation ECE: NO


Azaz legálisan, forgalomban ez sem használható. Az érdeklődésem viszont felkeltette, köszi mégegyszer.

2018. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!