Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportautó vásárlás előtt...

Sportautó vásárlás előtt állok csak dönteni nem tudok. Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem most jött el az idő egy autó vásárlásra csak nem tudok dönteni.Mivel nincs családom és egyenlőre nem is tervezek ezért sport autót szeretnék konkrét modell nincs nyitott vagyok mindenre.Először is azt sem tudom mit érné meg.Egy idősebb kocsit amit rögtön darabokra szednék és felújítanák vagy fiatal kocsit kevés km el amihez hozzá sem kell nyúlni.A felújítás alatt annyit értenék hogy ki a motort új dugók szelepek stb stb(van egy autószerelő barátom nagyon jól dolgozik becsületes amit mondok megcsinál, nem először csinál már ilyet és ami a legjobb barátként nagyon kevés haszonnal dolgozik)a karosszéria részét magam csinálnám festés stb stb (mielőtt valaki kérdezné ez a szakmám)

A keretem 4,5 M körül van.

Szemezek a régi gyilkosokkal mint supra vagy 350Z esetleg vmi amerikai vas

de az újabb trónfosztók is tetszenek pl TT vagy egy izom Golf.Tudom nem egy nagy összeg a keretem de hiszem hogy ebből már lehet valamit venni.Első sorban nem a fogyasztás érdekel hanem a szervíz költségek.Tudom egy ilyen kaliberű autót fenntartani nem olcsó de ne kelljen egy dobozban laknom ha beüt a krakk :D

Kinek milyen tanácsa van ti lennétek a helyemben mit választanátok?

Komoly hozzászólásokat várok nem 18 éves vagyok akit apuci pénzel.Köszönöm



2018. ápr. 2. 01:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

szerintem itt nézelődj

[link]

[link]

2018. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy igy nem lehet , meg nem is érdemes kocsit venni. Csak úgy veszünk autót hogy valami miatt megtetszik, beleszeretünk. Nem az hogy ki mit javasol.
2018. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nem 18 éves vagyok akit apuci pénzel"...


"Regler 19"

És anyuci pénzel!😂

2018. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szünet van, unatkozik a kérdező, hát fogadásból feltett egy kérdés...azon röhögnek a haverok, hogy a nép beszopta.


#9-es, ügyes vagy.

2018. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4,5 milláért a használtautók között már nagyon széles a választék. Ott van a GTI Golf vagy az Audi TT valami erős motorral, ezeket még fenntartani sem olyan vészes. De mégsem nevezhetőek igazi sportautónak szerintem. Ízlésesebb választás lenne már egy Scirocco, Audi A5, de én már szétnéznék a Porsche Boxster, Ford Mustangok között is. Tudom hogy ezeket már előttem is írták, de nekem is ezek jutottak eszembe.
2018. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam végül egy húzott golf mk1 GTI-m lett kis 70-es évek hatchbakje egy golf mk3 GTI 2.0 16v motorja van benne kicsit húzva 180lóerő szépen viszi a kis bódét . Én eleinte 928-as porscheval szemeztem , de nem volt a használtautó paicon nekem megfelelő az árgategoriában így én a 2.5milliobol inkább egy GTI 1-es golfot vettem motorhibásan és 1 év alatt teljesen átépítettem igaz a végén el borult az elme és mindig alakítok rajta valamit azaz minden szezonban valami újjal állítok elő természetesen meg tartva a retro kinézetet . Mellete az első autóm se gyári egy 1.9TD motoros vw ventom van 92-ből így én eléggé a retro vonalat élem . Új autókra is kell költeni mert azok már agyon vannak elektronikázava meg 10 évnél többet egyik mostani verda se fog szerintem kibírni .

23F

2018. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!