Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes vásárolni...

Milyen autót érdemes vásárolni 600. 000ft-ig?

Figyelt kérdés
Havi 1-2 ezer km-es táv lenne megtéve vele.A lényeg hogy ne legyen kis autó swift,corsa stb. Valamint a tágas csomagtér előnyös tehát lehet kombi is és lehetőleg benzines.Jelenleg gondolkodóba Opel Astra G és Mazda 6 szerepel.Ti milyen autót ajánlanátok ?
2018. ápr. 10. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Astra G kombi nem rossz választás. Szóba jöhet még a Focus kombi, vagy a Peugeot 307 kombi.
2018. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

G Astrát nagyon át kell nézni, ritkán ki lehet fogni de inkább 800 körül vannak jobbak, amúgy jó autók még 265.000 után is. Legalább is nekünk annyi van benne (1.4, 90 ló, szíjas). Jó a felszereltsége, oldallégzsák, multikormány, digitklíma, kipörgésgátló, ABS, 8 hangszórós CD-s rádió van benne. Olajat nem eszi, nem füstöl, 7 literrel eljár városban, egyedül a hidrotőke csattog hidegen pár percig. Rozsda minimális, a tankbetöltő nyílást érdemes ellenőrizni mert oda befolyik a víz a tömítés alá, meg a hátsó kerékívek rügyezhetnek, nekem szerencsére nincs gondom ezzel. A termosztátot és az EGR szelepet szereti, ezeket 3 évente cserélem gagyi utángyártottra. Szegény autó kapta rendesen az ívet az előző tulajnál, volt hogy 40.000 km-t ment olajcsere nélkül... én 15.000 km után cserélem. 600-ért vettem 5 éve, eddig nem hagyott ott sehol pedig megjárta Horvátországot, Németországot és Lengyelországot is. Én 95 prémium vagy 100 prémium benzinnel használom, a 100-as benzintől simábban jár.

A Mazda 6 felejtős.

2018. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!