Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért titkolják el annyira...

Miért titkolják el annyira sokan a járművek rendszámát?

Figyelt kérdés

Sok helyen pl. újság, tv, mindenhol levan takarva, pedig:


1. nem nyomozható le ez alapján a tulaj csak a rendőrség számára

2. autó, mint tárgy, nincsenek szem.jogai

3. amúgy is a kocsira van kiadva, nem a tulajra


Szóval én semmi titkosat nem látok benne



2018. ápr. 22. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös

Igen bizony, én is pont ezek miatt szoktam kitakarni, nem pedig azért, mert valami titkom lenne. Meg amúgy is, mit számít a rendszám? A nyomozósdit inkább meg hagyjuk...

2018. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es, értem a logikáját, noha azért lássuk be elég kirívó eset az ilyen, meg ahhoz elég gyökérnek kell lenni hogy valaki így akarja "megspórolni" azt a pár ezer ft-os autópálya használati díjat, + nagyon jól tudni kell rendszámot szerkeszteni-nyomtatni mert ha besül a dolog a e.a.j. hamisítás miatt jóval nagyobb lehet a bukta - az okozó számára...

De ha valaki el is jut idáig azt nem fogja egy kitakart rendszám megállítani, hanem az utcán keres magának egy ugyanolyan autót, max egy másik embert károsít meg vele...

2018. ápr. 22. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!