Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy peugeot 407-est...

Vennék egy peugeot 407-est nagyon bejön. Megvegyem? Ne vegyem? Persze csakis újat!

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok profi ebben a témában, csak itt olvastam olyan véleményeket, hogy csak francia gyártmányt ne vegyen senki. A legnagyobb baja, hogy francia. Szóval mindenkit lebeszéltek a Peugeot-ról, Renault-ról.

De jönnek majd válaszok a profiktól is.

2010. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Francia autó kényelmes, de ugyanakkor bosszantó. Természetesen nem törvényszerü, hogy sz@r legyen, mert a Mercik között is van egy két gyalázatos.

Szeretni kell és kész, de kispénzü embernek nem ajánlanám.

2010. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Francia autót és ráadásul újat?

Úgy szar ahogy van..

Az árából vehetnél sokkal jobb Mercit vagy vmi normális autót..

2010. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Franciát ne vegyél!
2010. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindig ez a "MÁSTÓL VETT DUMA, HALLÁS, TAPASZTALAT" Hogy mindig ezzel kell b@sz@kodni?????????????


SAJÁT TAPASZTALATOT!!!!!!!!!!


Azért írod, mert TAPASZTALTAD???? Vagy mert a f@szom baráti társaságod, vagy a haverod vagy mit tudom én ki mondta?


F@szért nem lehet SAJÁT TAPASZTALATBÓL kiindulva véleményt alkotni!!!!???? Azt meg lesz@rom, ha nem volt Francia autód, akkor ne írj bele.


"Mástól hallottam"...

2010. jún. 13. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:

hello


sztem ez a franciát ne vegyél hülyeség, ez olyan h sok mindenki megszívta vele, sok mindenki nem, tudom majd most jönnek a bmwsek..., na szóval a kérdésedre válaszolni, szerintem igen, ha neked tetszik vegyél, nekünk volt egy kb 2 éve, nagyon szerettem vezetni, dinamikus volt, kényelmes nagy, 1.8as motorral volt, asszem 120on akárhány lóerő nem tudom pontosan, én úgy emlékszem h nem kellett szervízbe vinni soha, de sajnos belénk jött ausztriában egy kamion és összetört, nah még 1 jó pont, a kocsi ugyan összetört de nekünk a hajunk szála se görbült, a vezetőnek tört el egy lábujja ami szerintem egy ilyen balesetnél semmiség, most egy renault megane 2esünk van és nagyon szeretem ezt is, ezt se szoktuk szervízbe hordani, szal sztem a francia kocsik is jók mint a többik, csak vmelyik nagyeszű egyszer kitalálta h csak a bömbik a jók, igen jók azok is, nem a bmwket utálom csak a sok suttyót arra feszít, remélem tudtam segíteni kedves kérdező, és bocsi h hosszúra sikerült

2010. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! Választékos a kommented! Ha nem érdekelnek a válaszok, vagy ilyen stílusban tudod kommentálni, ne tegyél fel kérdést.
2010. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg a Mondeot, Insigniát, meg a 6-os Mazdát, vagy ha a francia autók jönnek be akkor meg Laguna!
2010. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok

Volt Rönóm, ismerősöm meg autószerelő, régi haverom meg Peugeot szervízben is dolgozott. nem a levegőbe beszélek

2010. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én vagyok aki írta hogy ne vegyél franciát.

Azért írtam, mert én autószerelőnek tanulok, és a gyakorlaton hoztak be francia kocsikat, és sokkal fiatalabb korukban romlottak el mint mondjuk egy japán, vagy egy német autó, ezt tapasztalatból mondom mert a srácokkal több 100at csináltunk.

2010. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!