Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó! Melyik lenne a...

Első autó! Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

1. Audi A4 (B6) 1.8i

2. Honda Civic (EP3) 1.6 VTEC

3. BMW (E46) 318i

4. Skoda Octavia (Mk1) 1.8i

5. Ford Mondeo (Mk3) 1.8 Duratec



2018. máj. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Suzuki Swift

Toyota Yaris

2018. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Csupa közhely. Írjak én is egy közhelyet? Suzuki. Legalább tényleg jó első autónak és meg is tudod fizetni és fenn is tudod tartani.

Vagy ha nem akkor Toyota amire nem fogod a gatyádat is rákölteni.

2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Honda civic!
2018. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Civic vagy Bmw mik ezek a toyoták pfu swift minden kerdesre rarepulnek a swiftesek
2018. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de a Toyota és a Swift is ugyan úgy rozsdásodik mint ezek amiket a kérdező írt.

Én elsősorban mindet megnézném, és amelyik a legjobb (legkevésbé rossz) állapotban van azt venném. Onnantól kezdve meg azt amelyik neked jobban tetszik.

Hidd el, hogy akik beírták ezeket azok is inkább járnának egy A4-el vagy egy E46-al mint egy azonos korú swifttel, csak könnyebb itt kiélni a frusztrációt. Azt válaszd ami neked jobban tetszik. Nem akarsz minden reggel úgy beülni az autóba hogy "basszus a másikat kellett volna vennem". És semmi garancia rá hogy a swift nem fog meghibásodni.

Annyi tipp hogy azért jól nézd át az autókat. Rozsdát keress, emelőpontokat ellenőrizd. A többit annyira nem ismerem. A legjobb ha youtube-ozol előtte kicsit mielőtt elmész megnézni az autókat, és bemagolod mik a gyakori hibák. Sőt a legjobb ha megy veled valaki. Nem feltétlen minden autóhoz. De a kiválasztottat mielőtt fizetsz nézesd át.

2018. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ford Mondeóból nem tudom milyen lehet az az 1.8 benzines, de én a dízeleset választanám .(2.0 TDDi), ugyanis nekik ezek voltak mindig is a zálogmotorjaik.

De ha csak kisvárosra kéne kicsit, akkor talán a Civicet választanám.

2018. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hidd el, hogy akik beírták ezeket azok is inkább járnának egy A4-el vagy egy E46-al mint egy azonos korú swifttel, csak könnyebb itt kiélni a frusztrációt"

Nekem volt mindegyik említett márkából (jó van amelyik céges autóként de akkor is). Iyenkor mi van?! :)

Ezek alapján és az általa felsoroltakból úgy ítéltem meg hogy a kérdezőt a legkevésbé egy Suzuki vagy egy Toyota terhelné meg.


Most már inkább az érdekelne hogy mit vett és mit tapasztalt.

2018. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!