Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott autóklímával kapcsolat...

BencePapa kérdése:

Bontott autóklímával kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

(Előre leszögezném! Abszolút fogalmam sincs, hogy, hogy működik és miből áll, és mi kell a működéséhez)

Micu colthoz 96 1.6 glx (cj,cp) Ebbe szeretnék bontottan venni klímát. 40-be árulja valaki és elvileg kompletten (magánbontó).

Be van szerelve az egyik kocsiba és azt mondta ha segítek kiszerelni akkor megkapom 40be.

Valaki rakott már ilyenbe? Honnan tudom, hogy jót ad és működik? Mennyire nehéz letesztelni a működést, ha azt mondja pl, hogy most nem lehet mivel.. Mit tudom én, nincs benne aksi vagy nincs feltöltve? Mit Kell megnézni, hogy jó legyen? Mit lehet letesztelni? Minek nem szabad rozsdásnak lenni? stb. stb. (közben googlizgatok keresgélek a válaszok után én is)

Mellesleg van ember aki beszereli a kocsimba.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)



2018. máj. 10. 13:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Aj jaj... Ezt ki tudja megoldani? Autó villamosságis? Vagy a klíma töltésnél valaki?
2018. máj. 10. 17:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Pistike... probald mar meg megerteni, hogy a sajat hulyesegedtol akarunk megovni. Nem, ez nem igy mukodik, hogy valami random faluszeli ciganytol, aki a kertben illegalisan autot bont, veszel egy 'joazmeg' klimat, csak ugy ukmukkfukk beszereled, azt' megy... Kezdjuk mar azzal, hogy effektive engedelykoteles tevekenyseg a klimaszereles, a ganyolt, szetrohadt sz*rt fel sem toltik neked amig nincs sikeresen nyomasprobazva.


Jobban jarsz ha eladod az autot es veszel egy olyat, amiben van klima.

2018. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Figyelj azért ez nem úgy van ahogy te elgondolod. És ne ócsárolj senkit és semmit amit nem ismersz Nekem is van rálátásom egy két dologra... Nem fogok megvenni egy szakadt szart egy szakadt szarba. A kocsim jó állapotba van és még sokáig használni is fogom és megérett egy klímára. Nem találok hozzá máshol klímát szóval ez maradt! Szóval elmegyek és megnézem hogy hogy néz ki! Ha szar lesz beépítés után akkor így jártam de ha valaki használt dolgot vesz így jár. Nem fogok kocsit venni mert nem fogom bontani és utána eladni mert ilyen olcsón nem kapok kocsit és se energiám se kedvem azzal foglalkozni. Engedélyekről nem hallottam még ez ügyben. Nem is érdekel igazából... Másik kocsit se fogok venni mert lehet hogy arra többet költök többszörösen. De ezt te is tudod nem értem miért idegeskedsz egy ismeretlennel szemben :D
2018. máj. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!