Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gs 500 sulyaval kapcsol...

Suzuki gs 500 sulyaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kerdesem hogy mennyire nehez ezt a motrot megtartani? Most fogom letenni az a2-t es erre a motorra esett a valasztasom. Sajnos eleg vekony vagyok es picit felek hogy a 60 kg-om nem lesz eleg a motor megtartasahoz. Valaszokat elore is koszonom.

2018. máj. 16. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2018. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2018. máj. 16. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg tanitjak hogy hogyan kell felallitani a motort ha elborulsz. Azzal a technikaval siman. Egyebkent az a2-es motorok annyira nem nehezek.
2018. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy motor átlagos súlya 190 kiló. Nem sok motoros tudja ezt megtartani. Na de percig se félj, mert amíg egyensúlyban van, akár egy ujjal is egyenesben tarthatod.

Amint megvan a jogsid, menjél el Hugária Rendőregylethez vagy RILI klubhoz vezetéstechnikai tréningre (nagy a túljelentkezés, akár már most érdeklődhetsz náluk). Ott megtanítják kezelni a motort. https://www.youtube.com/watch?v=BKQ1wXPSbpo


Amikor majd mégis eldől a vas (mert el fog előbb-utóbb), nem mindegy hogyan emeled fel. Adott helyzetben adrenalin ad annyi erőt, hogy rossz technikával felemeld és utána egy hónapig fájjon a hátad. Sok videó van a helyes technikáról, nézzél utána.


Végül, a választott motort, GS500-at nagyon könnyű kezelni. Én több motoron ültem, de az volt a legbarátibb. Súlypontja alacsonyan van, üléspozíció kényelmes, jó kis motor az. 35kw meg gyakorlatilag bármeddig elég.

2018. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!