Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más szerint is pusztán túlbony...

Más szerint is pusztán túlbonyolított az egész kresz?

Figyelt kérdés

3x buktam eddig az elért pontszámok lényegtelenek, ugyanis volt több olyan 1 pontos kérdés amire csak tippelni tudtam.

Legszívesebben fejen csapnám azt, aki a vizsgakérdéseket megalkotja, ilyen válasz lehetőségeknél amikor ezeket látom

1. Nem zavarhatja

2. Kis mértékben zavarhatja de nem akadályozhatja

3 Akadályozhatja


Tesóm egyszer bukott kreszből, az unokahúga szintén, viszont másodjára is csak épp hogy meglett neki, az egyikőjük sokat tippelt, míg a másiknak könnyű kérdésekkel volt dolga.


Hiába mondják hogy a leghülyébb is kitudja logikázni, ez nem így van, olyan kérdések is vannak amikkel a legtöbb sofőr soha nem találkozik, vagy épp soha nem fogja alkalmazni azt.

Ilyen olyan rakomány elhelyezése, rögzítése, jelölése, totál katyvasz az egész.


2018. máj. 17. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de pont a KRESZ az ami egyértelmű, velős, szabatos.

Csak hát megkellene tanulni aprólékosan.

De úgy nem lehet mint itt olvasgatom hogy a teszt kérdéseken tanul valaki.

Ki lehet logikázni , de ahhoz tudni kell mindent.

2018. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Én ezeket is elég fontos kérdéseknek tartom, habár valóban nem használom, alkalmazom mindet rendszeresen. Már csak azért is örülök neki, mert pont a KRESZ, - a mindenre kitérő szabályaival - az ami meg szokott védeni a buzgómócsing rendőröktől, laikusoktól, parkolóőröktől és sorolhatnám.

És igen az is tény, hogy öt év után már a táblák felét sem ismeri fel az átlag sofőr.


A KRESZ-t mióta kell logikázni?

Ott a könyv, le kell ülni, - vagy egyéb pozíciót felvenni - és megtanulni. Ha ez meg van, akkor addig gyakorolni a teszteket míg nem tudod a 90%-át rutinból.

2018. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Állítom,az újra pénzbefizetések miatt van így megfogalmazva,szívatás az egész.

Aztán majd 20-adjára sikerül...20-szor most nem tudom mennyi ezer,az sok sok embernél rengeteg pénz országos szinten.

2018. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
4600Ft
2018. máj. 17. 20:19
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

3-as vagyok,Fiam is ugyanezekre panaszkodott,a sok többértelmű kérdés,idiótán megfogalmazva.

Neki 4000 Ft volt,azt hiszem 5-ikre sikerült.

Én 87-ben vizsgáztam,érdekes módon a kb.40 fős csoportból 39-nek azonnal sikerült,pedig ugyanez volt a kresz.

2018. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Elsőre meglett a vizsga. Ha a legbutább cigány gyerekek meg tudják csinálni, akkor te hogy hogy nem?

Ülj le, és tanulj. Én nem rohadtul nem felesleges, vagy össze vissza

2018. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha jól értelmezem amit mondani szeretnél:

Neked nem a kresszel van bajod, hanem a feleslegesen agyonbonyolított idióta vizsgarendszerrel. Igaz?

2018. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

A KRESZ teljesen egyértelmű. Úgy van kitalálva hogy az legyen.

Viszont a vizsgakérdések tényleg szpatósos és trükkösek.

Nincs mit tenni, a feleslegesnek tűnő dolgokat is be kell magolni.

Utána ha elfelejted utána nézel. (Kit akarok meggyőzni, senki se néz utána, csak felrögzít a kocsira mindent)

2018. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7-es. Igen, és ebben igaza van.

Egy-egy kérdés olyan baromállat módján van megfogalmazva hogy oktatófilmben kéne rossz példaként mutogatni.

2018. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Aki 3 szor megbukik a az nem túl okos...
2018. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!