Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás közben foglalót...

Kissss jouzs kérdése:

Autóvásárlás közben foglalót hagytam ott, papíron foglalva hogyha mindkét vagy egyik fél sem hibás, a foglaló visszajár?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy autót akartam vásárolni részletre, munkáltatói igazolással.

Időközben mielőtt végbe mehetett volna az üzlet kirúgtak a munkahelyemről létszámleépítés miatt, és nem tudtam igazolni munkáltatóival a hitelképességem.

A papíron a foglalóban az áll, hogyha mindkét vagy egyik fél sem hibás a foglaló visszajár.

Ebben az esetben én nem álltam vissza a vásárlástól, az eladó sem de azt mondták a foglalót nem tudják vissza adni mert én álltam el a vásárlás jogátol.

Egy pontosabb választ kérnék erről, hogy jogi úton érdemes e ellenük fellebbezni, vagy igazuk van és én voltam a hibás?!

Hivatalosan tudom igazolni a munkaviszony megszüntetését!



2018. jún. 18. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem jár vissza
2018. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt buktad. Lényegtelen, hogy milyen indokkal, de valójában te álltál el a vásárlástól.
2018. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19-re húztál lapot és az nem alsó volt. Baromság ez a foglalózás egyébként. Pont ezért.
2018. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 crudy ***** válasza:
De ha eloleget adtal volna, jobban jartal volna.
2018. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bárminek hívják, minek kellene adni pénzt előre?

A másik fél mit ad cserébe ezért?

Ezt te szúrtad el.

Egyébként ha létre jön a bolt, és majd utána rugnak ki a cégtől, te akkor is pofára esel.

Mert a hitelt akkor is fizetned kellene és örök adósság lenne a nyakadon.

Meggondolatlan vagy semmi előre látás, logika nincs benned.

2018. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek: Ez hülyeség. A kirúgás általában váratlanul jön.

-De lehet,h valóban így járt jobban, h csak ezt az egy összeget bukta nempedig az egész hitelt.

2018. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2018. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!