Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyesek miért hiszik, hogy hú...

Egyesek miért hiszik, hogy hú mindjárt önvezető autók lepik el az utcákat, mikor ez még technikailag sem megoldott és a jogi háttere sem tisztázott?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

Mert a fejlődés megállíthatatlan. Már most is járják ilyen autók az utcákat (igaz tesztüzemmódban), csak te nem tudsz esetleg róla.


A jogi szabályozást összerakni meg annyi időbe se telik.

2018. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy nagy csalás. Nincs még egyetlen használható önvezető autó sehol a világon. Egyetlen darab nincs, próbálkozások vannak.
2018. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%

Tegnap ment előttem egy, tele volt kamerákkal pakolva.

Komám ráguglizott a cég nevére, azt hittem a Google autója, erre kibökte, hogy önvezető szar.

Na úgy húztam el mellőle, mint akibe villám csapott.

Hogy a francba engednek ki ilyen szarokat a forgalomba???

Ha ilyenek fognak járni az utakon, az biztos, én ki nem megyek a forgalomba.

De remélem így lesz még pár milliárd ember, és elmehetnek az önvezető vackok a francba. Amúgy is, kik vennék meg ezeket?

Sznob ficsúrok, akik újabb önkifejező eszközt látnak benne.

2018. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

Reklám az egész.

Sose lesz, nincs is értelme hogy legyen.

Miért nem olyanokkal kezdik a kisérleteket mint például a villamos vagy a busz.

Ha azt veszzük a legegyszerűbb lenne a sínpályához kötött járműveknél megoldani.

Nem kell kormányozni, ha eső vagy hó , sár lenne nem befolyásolna semmit .

Csak a megállókban és a lámpáknál kell megállni neki.

A legnehezebb vagy inkább lehetetlen a kamionokat megoldani. Mégis ezzel hülyítik az embereket, mert ez jobban hangzik.

Egyébként rövidesen elfog ez csendesedni ha a betektetők rájönnek hogy felesleges pénz kiadás ez.

2018. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
Majd mikor egy önvezető 40 tonnás kamion lebont egy házat. Lesz sírás és fogcsikorgatás.
2018. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Egyeske te nagyon nagy tévedésben vagy. Egyetlen egy "önvezető" sem járja az utakat, mert ilyet még soha senkinek sem sikerült gyártani. Különböző vezetéstámogató rendszerek kombinálásával alkottak hasonlót, ami viszont állandó emberi felügyeletet igényel. Én sávelhúzásnál majdnem seggbe vertem a sort emiatt, mert egy kalap szart ér az egész.

Autópálya építés, hatvanas tábla,lassul a sor. Na mondom hagyom Volvót vezetni oszt lássuk mi lesz. El is kezdett cirippelni, hogy túl közel vagyunk, hagyom még. Kivágta a piros fényt a szélvédőre, vinnyogott, sípolt fütyölt de nem fékezett, végül nekem kellett. Elvittem szervízbe, ahol megállapították kidörzsölődött a homlokradar vezetéke és hol kapott jelet hol nem. Érzékelte hogy van előttünk valami, de néha meg nem, ezért fékezni nem mert.


De azért te nyugodtan bízd rá az életed! :D

2018. júl. 4. 08:43
 7/26 A kérdező kommentje:

Másik gond ezzel az önvezetéssel a sávtartás, ami csak jól látható útburkolati jeleknél működik, ha épp nem párásodott be a kamera. Földúton már nem boldogulna.


Nem értem mért gondolod te ezeket önvezetőnek, mikor az egyes rendszerek önmagukban is képtelenek stabil és megbízható működésre, nem hogy még így együtt feleljenek mindenért.

2018. júl. 4. 08:51
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Vannak érdekes elképzeléseitek...

Az önjáró autók frjlesztésén dolgozom.

Ma még valóban nincs minden körülmények között működő megoldás, de tesztautók már vannak. Én kb. 10 év múlvára tippelném az első kész megoldásokat.

Teljesen valsz nem lesznek balesetmentesebb, a cél az, hogy kevesebb balesetet okozzanak mint az emberi sofőrök. Előnye meg számtalan lesz, később kifejthetem.

2018. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Én se értem, képzeld sok kis hülye azt is nyomja, hogy mindjárt majd netezni lehet a telefonon? Hülyék LOL


meg majd az odanyúlós lesz a telefon érted tisztára vidámpark öcsi, sose lesz az Hülyék LOL


meg azt is mondják, hogy jönnek a LED TVk érted? Hát a mi életünkben semmi sem győzi le a katódsugárcsőt, majd a 22. századba talán. Hülyék LOL


Meg mit is hallottam, hogy többmagos processzor érted há minek az csak kis hülye önkifejező ficsúroknak, hát Pentium Ies alaplapot sose lehet leváltani 133Hz-es a procim rajta, tudod mi a több magos? A szotyi Hülyék ezek LOL


Ezek az önvezető autósok is ilyen kis Hülyék LOL


üdv. 1998ból.

2018. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Teljesen valsz nem lesznek balesetmentesebb, a cél az, hogy kevesebb balesetet okozzanak mint az emberi sofőrök. Előnye meg számtalan lesz, később kifejthetem."


Ne erőködggyé! Hát megmondtuk, hogy nem akkor nem!!!! Kussoljál kis köcsög ficsúr.


ui. még mielőtt komoylan veszed a többi fogyit parodizálom, akik látnak egy most futó vezetéssegítő rendszerű kocsit, de fingjuk nincs róla hol tart a technika

2018. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!