Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyesek miért hiszik, hogy hú...

Egyesek miért hiszik, hogy hú mindjárt önvezető autók lepik el az utcákat, mikor ez még technikailag sem megoldott és a jogi háttere sem tisztázott?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én igazából ezt a kérdést a politikába írtam ki, csak áthelyezték. A felvetődő jogi anomáliákat szerettem volna megvitatni, a technikai problémákat ismerem.
2018. júl. 4. 14:26
 22/26 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy a Level 3 is messze nem önvezető, de még ezt sem engedélyezik. Nemhogy a level 5-öt....
2018. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
23%

100 éve a liftbe is kezelő kellett, mert nem lehetett automatikára bízni.

Vagy a földalatti vasút. Sose lesz önvezető metró, aztán mégis van.

Direkt trollkodom a neandervölgyieket, mert az összes érvük itt lesz 10 év múlva is, és saját szemükkel láthatják, mekkora hülyék voltak most.


10 év: önvezető autók, 25 év: a magántulajdonú személyautó értelmetlenné válása, egyéni közlekedésre önvezető közösségi autók, mint most a MOL limo, vagy a Greengo. A taxisofőr, mint szakma, megszűnik.


Lehet huhogni, meg pirost nyomkodni, igazam lesz (van, csak idő, mire kiderül)


Még jó hogy az ilyen ősemberek nincsenek döntési pozicióban, csak az ilyen fórumokon károghatnak.

Élvezem nézni ahogy habzó szájjal védik az őskövület nézeteiket.

2018. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Földúton is boldogulni fog. Vannak már olyan vetőgépek, amik GPS kapcsolat alapján mutatják a traktorosnak a vonalat. De tegyük fel önvezető kamion lesz, önvezető targonca pakolja le, sőt a kúton robot tankolja majd. Önvezető autók minden. Már csak az a kérdésem, akkor mi a tökömet fog dolgozni az a hatmilliárd ember?
2018. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23-as


Most komolyan, a lift példa? Azon mit kell irányítani? Vagy a metró is mekkora dolog hogy önvezető, annak ellenére, hogy mindig, de mindig ugyanazon a vonalon halad, mindig ugyanazokkal a megállókkal. Nincs forgalom, lámpák, emberek az úton, ilyesmi. És mégis, mekkora nehézség volt bevezetni az önvezető metrót.

2018. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Senki nem vitatja, hogy egyszer lesz. De azért álljunk meg.


A technológia van értünk, vagy mi érte? 25 év múlva nem lehet majd autóm? Huh, de jó. Na de én szeretem az autókat. Jó, értem, neandervölgyi vagyok, nem értem a fejlődést meg minden. Többet nem csapathatom a pályán?


De házam lehet még? Majd politikusok döntik el, mit tehetek, mivel rendelkezhetek? És ez fejlődés?

2018. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!