Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibás lettem volna?

Hibás lettem volna?

Figyelt kérdés
Kocsisor, dugó, de nem állunk, hanem 1-2-ben haladunk. Egyszercsak nagy kiabálás, és azt vettem észre, hogy egy bringást majdnem a szalagkorláthoz préseltem a kocsim jobb hátuljával. Azért kacsáztam a sávomban, mert a kátyúkat kerülgettem. Én lettem volna a hibás, hogy nem veszem észre a tükörben, hogy jobbról akar elsuhanni a kocsisor mellett?
2018. júl. 13. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De működött a tükör, de nem gondolnám, hogy folyamatosan azt kellene figyelnem araszolás közben...
2018. júl. 15. 15:45
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
a tükröt folyamatosan figyelned kell. ez alap.
2018. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan, hogy az a mentséged, hogy percek óta nem néztél a tükörbe, mert minek? Olvass utána, hogyan kell iránytváltani, manőverezni.

Az első válaszomban leírtam, lepontozták, aztán megerősítették többet.

2018. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jó tudni, hogy az itt ertékelő sofőröknek csak 28%-a használ tükröt.

ezután majd mindig nyomjam a dudát ha valaki közelébe érek, hogy észrevegyen?

2018. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Olvass utána, hogyan kell iránytváltani, manőverezni"


Nem váltottam itányt. Haladtam a sávomban.

Nem a biciklisnek kellene utánaolvasni, hogy hogyan előzzön kocsisort?

2018. júl. 17. 07:33
 16/16 anonim ***** válasza:

a biciklis szabálytalan volt. de ettől még akkor is érthetetlen hogy nem tűnt fel hogy ott van, teleportálni nem tud, és nem 140-el erkezik meg, mint egy motoros.

Vezetek és cangázok is, ismerem mindkét oldalt. ha kocsival araszolok, alap hogy a motorost/bicajost segítem a haladásban

2018. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!