Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes vennem?

Milyen autót érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás elött állok, tíz év körüli autót szeretnék venni,

benzineset és 1 millió, forint körüli összeget szánok rá.

147-es Alfa (1.6 T Spark) tetszik igazán, de félek az állítólagosan magas szervíköltségtől.

A másik véglet az Opel Corsa D (1.2).

A két autót szerintem nem lehet összehasonlítani, az Alfa egyértelműen jobb mindben, kivéve a megbízhatóságban, illetve a szervíz költségben.

Mennyivel rúg magasabbra az Alfa fenntartási költsége az Opelénál?

Elsősorban olyan emberek válaszát várom akiknek van személyes tapasztalata ezekről a márkákról.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. júl. 13. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szomorú a hír : az Alfa sokkal többe fáj majd. De én azt venném. Próbál egy olyat venni, amelyiknek vlt gazdája. Ez Alfás körökben nem ritka.
2018. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem nincs a te alfádról, de sok rosszat hallani róluk, pláne 1 misi alatt, nem is fogsz kapni olyat amire vágysz! Az opelekről anyit, hogy vannak bőven belőlök, de azt is 1 millió felett érdemes, főleg, hogy 10 körüli autóról beszélsz!

Egyszóval kevés pénzből akarsz csodát venni.

Én is most vettem autót 10 éves pont, szóval tudom milyen kockázatos és megfontoló dolog az egész, de szerencsére sikerült megfelelőt találnom, ideglenesen jó jön amíg egy vadi újra gyűjtök, beszámításnak pedig jól jön a régi.

Fontold meg nagyon milyen autót veszel, hogy ne érjen majd csalódás, remélem sikerül jót választanod.

2018. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Milyet vettél és mennyiért?

2018. júl. 14. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Renault Megane II Monaco 2009 800-ért! igaz rendes volt a tulaj így le tudtam még vinni plusz egy 50-est és pluszba kaptam hozzá ingyen egy szezont használt téli gumikat, szóval szerintem jó vétel volt. amúgy se örökre vettem ez a másik, és ha sikerül annyit össze kaparnom, hogy már egy vadi újat vegyek, akkor simán beszámítani is tudom majd.
2018. júl. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó vételnek tűnik, igazán kedvező az ár.

Sok-sok balesetmentes km-et kívánok hozzá! :)

2018. júl. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!