Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önkiszolgáló autómosóban...

Önkiszolgáló autómosóban szoktatok figyelni másokra?

Figyelt kérdés

Én mindíg nézem, hogy várakozik e valaki mögöttem. Ha igen, akkor a szárazratörlést inkább egy üres parkolóban csinálom meg hogy a következő beállhasson a helyemre.

Viszont nem értem azokat akik órákig képesek tökölni. Szárazra törli, kinyalja az ajtóréseket, az ablakokat is lepucolja miközben mögötte várnak 3an. Eszébe nem jutna kiállni a mosóból és egy parkolóban csinálni a részleteket.



2018. júl. 27. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is kiállok a mosás után, ha nem áll mögöttem senki. A többit elintézem máshol.
2018. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én mindig szopok..kifogok egy olyant, akinek jogai vannak, és ránézésre is háromajtós szekrény, tehát még köhhinteni is veszélyes..


ki kell várni, amit persze nagyon élvez...


én meg siethetek, mert már öten nézik az órájukat mögöttem.

2018. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is mosás után egyből kiálltam onnan! amíg áttörölötem a vasat, pont elszívtam egy cigit! én azon szoktam röhögni, amikor az idi0tája már fél órája telehabozza a fostalicskáját. az utána levő meg persze nem tud beállni mert eldugul a habtól a vízelvezető!
2018. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem még soha eszembe nem jutott ott tökölni miután lemostam. Másoktól se láttam még ilyet.

Szépen végigmegyek az összes programon és utána egyből el is húzoma csíkot. Akkor is ha senki más nincs ott rajtam kívül. 5 percnyire lakok egy ilyen mosótól. Mire hazaérek a menetszél legalább lefújja a nagyját. A maradékot pedig otthon az udvarban letörlöm, ha nem akarom hogy cseppes maradjon. (Ez is érdekes, mert elvileg cseppmentes öblítés az utolsó program. Ennek ellenére hiába öblítam alaposan, vannak cseppek, amik képesek rászáradni.)

2018. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Budapesten élek, itt szinte alap figyleni a másikra.

Idönként akad egy degenerált, aki nem a parkolóban törli szárazra a kocsiját, de 80%-ban valaki (vagy én) kulturáltan jelzi, hogy mindenki siet.

2018. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezért megyek hajnalba mosni autót, vagy este 9 körül, akkor kevesen vannak és elkerülhetem az esetleges beszólogatásokat, nehéz egy régi Swift gondos gazdájának lenni olyan világba ahol a csóróság szimbóluma a régi Swift.


Anno amikor nem vettem észre magam, rendszeresen munkaidő után jártam mosni,télen. Mindig volt mögöttem egy csávó aki szinte megölt a tekintetével, és megérdezte, hogy "meddig vagyok még" neki Fordja volt, új, éreztem, hogy ha nem folytatom máshol, beszól/bánt szóval kénytelen voltam habos kocsival elmenni, pedig tényleg csak 3 percig terveztem ott lenni, helyette 1 perc lett meg is szívtam rendesen a hab rádermedt a szélvédőre, tükörre jó volt keresni másik mosót a délutáni csúcsba.. azóta a fenn említett időpontokba mosok, és a törölgetést a menetszélre bízom mert másnap biztos rákakil egy madár. De nem is nagyon hagy nyomot , bár én habos tisztítást 200 forintért,öblítést 200 forintért, viaszos tfelület védelmet 200 forintért választom. :)

2018. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezért viszem kézi mosóba és mosatom le.

Szebb lesz, gyorsabb, kényelmesebb, az áreltérés minimális és nem kell se előttem se mögöttem álló bunkók miatt aggódni

2018. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utálom, ha bárki is várakozik utánam, még akkor is, ha nagyon ráér.
2018. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!