Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Béna vagyok autót vezetni?

Béna vagyok autót vezetni?

Figyelt kérdés
Friss jogsim van, vizsgán vezettem utoljára, kb 2 hónapja, akkor a tanuló autóval szépen tudtam kuplungolni, rángatás nélkül váltani, a vizsgabiztos meg is dicsért, hogy milyen szépen kezelem az autót. Egy Suzuki Balenon tanultam (benzines), a cégnél dízeles autók vannak, és egyszerűen borzasztóan megy minden, lefulladok, ránt az autó váltáskor, egyszerűen úgy érzem a tűzbe b * szhatom a jogsim, annyira rosszul vezetek. Már pótórákon gondolkodom, abból a kevés gyakorlatból is kijöttem a 2 hónap alatt, amit eddig megszereztem. A munkahelyen kérték a jogsit, hogy minél hamarabb legyen meg, de nem vezethetek, mert totál leírtam magam az első lefulladáskor szerintem. Eléggé pocsékul érzem magam emiatt, hogy kifizettem 290ezret a jogsira, és totál alkalmatlannak érzem magam most már..
2018. aug. 3. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

XD

Minek fizetted ki a jogsit? Ha annyira akarja "a cég", akkor fizessék ők.


Minden autó más am, ne aggódj. Nekem is friss a jogsim(2 éves), de van, hogy ezzel lefulladok, azzal nem megy, stb. :D Most egy 2.0-s dízelt nyüstölök, a benti kis apró benzinest meg nem tudom vezetni, mert annyira nem megy. :D

2018. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!