Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi a teendő, hogyan...

Ilyenkor mi a teendő, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hali, szeretnék segítséget kérni elsősorban jogosítvánnyal rendelkező emberektől, mert úgy érzem hogy most kissé sz@rban vagyok.


A helyzet az, hogy még a múlt év végén (nem sokkal karácsony előtt) tettem sikeres kresz vizsgát, majd január végén amikor letudtam az utolsó vizsgámat is, hívtam az adott autósiskolát, hogyha lehet akkor "gyorsított" képzéssel csinálnám meg a forgalmi órákat is. Az autósiskola mondta, hogy most éppen van egy ember, akinél lehet helyet foglalni és keressem őt a megadott elérhetőségen keresztül. Fel is hívtam az adott oktatót február elején akivel egy március 1-i időpontot egyeztettünk, majd annak ellenére, hogy gyorsított képzésen voltam, közel 3 hónapon át tudtam le a kötelező 30 órát, ám amikor május végén ezt elértem, az oktató azt mondta, hogy még majd kellene legalább 10 órát venni vizsgára bocsátás előtt (egyes hiányosságok miatt), viszont mivel akkor ismét kezdődött az egyetemi vizsgaidőszakom, ezért abban egyeztünk meg, hogyha letudom az összes vizsgámat, akkor majd hívjam őt és egyeztessünk a továbbiakban. Július elején hívtam őt és mondtam neki, hogy az idei nyaram elég sűrűnek ígérkezik programok tekintetében és csak a nyár vége lenne jó nekem pluszórák tekintetében, erre ő azt mondta, hogy akkor majd augusztusban keressem őt és akkor majd a pluszórák mellett megpróbál majd szeptemberben szerezni egy vizsgaidőpontot számomra. A héten sokadik hívás után végül felvette a telefont és közölte velem hogy már rég leadta a kartonomat és a jövőben keressem majd ismét az autósiskolát a továbbiakról.


Nos ez véleményem szerint nem volt túlságosan korrekt lépés tőle de most mindenféle duzzogást félretéve ilyen esetben mit kell csinálni? Van esély arra, hogy ha hétfőn felhívom az autósiskolát, akkor rövid időn belül adnak egy másik oktatot és akár még szeptemberben mehetnék először vizsgázni?



2018. aug. 11. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira volt korrekt amennyire te inkább fesztiváloztál, mint befejezted a jogsit. Ebben nincs semmi, fél év alatt nem jutottál a végére, nála csak elkallódik a karton.

Felhívod az iskolát, elmondod mi a gondod és megmondják mik a lehetőségeid. Még várost sem írsz, nem hogy autósiskolát, nem tudjuk hány oktatójuk mennyire van betáblázva.

Divat itt mindenért kizárólag az oktatót hibáztatni és mint az antikrisztust gyűlölni, de szerintem ebben nincs semmi.

2018. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1) Egyáltalán nem voltam egy fesztiválon sem, hanem más dolgaim/programjaim voltak


2) Budapesti vagyok, az ATI-ban járok.

2018. aug. 13. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, elkezdtél valamit, inkább félbehagytad...
2018. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam az autósiskolát, mondták hogy nem lesz könnyű, de megpróbálnak minél hamarabb találni egy oktatót, akivel gyorsan eltudnék jutni a vizsgáig.
2018. aug. 14. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!