Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mekkora veszélyt...

Szerintetek mekkora veszélyt jelent az egyre inkább elterjedő, főleg 17 éves kisgyerekek által kibérelt elektromos kisautó?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen kisautó?
2018. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom mi ez a kibérelhető kisautó, de azért szerintem egy 17 éves már nem kisgyerek!

17 évesen az ember már vezethet nem "kisautót" is úgy ahogy énis tettem 17 évesen> 18 évesen már akár 600-1000 ccm motorra is ülhet ha talál megfelő papírral rendelkezőt(német)!

Szóval nem értem mi is a probléma én 19 évesen rendelkezem egy elég erős autóval és egy k..va erős motorral mégsem érzem úgy, hogy veszélyt jelentenék!

Szerintem biztos van ember aki már fiatalabb korában is alkalmasabb lenne a közlekedésre mint sok felnőtt!

2018. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

MOL LIMO-ra, Greengo-ra gondolsz?

17 évesek nem bérelhetik ki, mert minimum 1 éves jogsi kell hozzá...

De egyébként ezek nem a fiatalok miatt veszélyesek, hanem mert percdíjasak, és így mennek vele, mint az állat, át a piroson kiskutyán, mindenen.

2018. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen pont erre gondoltam.

Itt budán nem telik el nap hogy ne látnék egyet megpadkázva,felborulva,összetörve...


Kissé aggaszt ez a dolog,hiszen gyermekem van,és szeret biciklizni.

De ha egyszer előttem balesetezik egy ilyen kis dodgem,még jól meg is fogom verni az illetőt.

2018. aug. 25. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"De ha egyszer előttem balesetezik egy ilyen kis dodgem,még jól meg is fogom verni az illetőt."


Akkor már nem sokáig leszel szabadlábon.

Mondjuk a gyerekednek jót fog tenni, ha nincs mellette egy ilyen agresszív alak.

2018. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az megoldás ha valaki balesetek meg kell angyal, ige...
2018. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes én még soha nem láttam, hogy veszélyt jelentett volna akármelyik "kisautó".


Ami szerintem sokkal veszélyesebb, a Segway és a Chopper Bike amit a belvárosban bérelnek turisták majd hordában randalíroznak vele a gyalogosok, autósok között vegyesen.

2018. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én napi szinten látok meni, parkolni Greengo-t de eddig mindegyik tip-top állapotú volt, és azt olvastam, hogy eddig nem is történt személyi sérüléssel járó baleset.
2018. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 évesen Audi RS6-al furikázhatsz teljesen legálisan, vagy mondjuk Ferrarival is akár.
2018. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!