Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1995-2000 Év közötti Toyota...

Zsízünsztetten kérdése:

1995-2000 Év közötti Toyota Corolla/Avensis megéri?

Figyelt kérdés

A közel 20-25éves autók. Mennyire lennének problémásak, mennyire kellene rájuk költeni?

Ui:AZ "ÓCSKA SZ*R" stb-k kíméljenek lehetőleg tapasztalt/hozzáértő véleményt szeretnék



2018. aug. 25. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat kell rájuk költeni, nem éri meg fent tartani.Ha csak nem a férjed, vagy apád, vagy tesód nem autószerelő, mert még úgy is húzós.
2018. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egyik autó a családban egy 2007-es Toyota Avensis 2.2 D-4D dízeles kombi. 340 ezer km van benne, ennek ellenére gyakorlatilag semmi komoly hibája nem volt még és hibátlanul műküdik. Rendkívül kényelmes, bőrüléssel, ülésfűtéssel, tempomattal, stb extrákkal. (Executive felszereltség, ami 2007-ben a full extra szintet jelentette a Toyotánál) Rengeteget utaztunk vele, mindig nagyon pihentető, relaxáló volt akár 10-12 órás utakat is megtenni vele.


Soha nem utaztam még ilyen kényelmes, fotel szerű ülésekben, pedig ültem már életem során magas felszereltségű Audiban, Mercedesben is, mint vendég.


Nyilván attól is függ, hogy milyen felszereltségű az az autó, amit néztél. Egy ilyen korú autóra, ha egyszer elromlik benne valami, biztosan rá kell költeni néhány százezer forintot, de utána lehet, hogy még 100 ezer kilométert hibátlanul elketyeg majd.

2018. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!