Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők többsége a belső sávban nyomul 70-es táblánál kb.50-nel? Meg nem ismerik a táblákat sem és némelyik indokolatlanul lassan vezet, mikor nincs előtte senki? Tényleg ennyire nem tudnak vezetni?

Figyelt kérdés
Nem azért mondom, én is nő vagyok és én mondjuk tudom, hogy jobb esetben az mindig a haladók sávja. De mondjuk engem az oktatóm megtanított vezetni és az nem arról szólt, hogy mindenhol indokolatlanul tököljek. Az M0-n is folyamatosan látom, hogy villog nekik az 150-nel száguldó Audi, de csesznek lemenni? Vajon a tükröt sem használják? Én nagyon szégyellem magam amiatt, hogy más nők így vezetnek. Múltkor pl. jött velem szembe egy szőke csaj az egyirányú utcában. Kiszóltam neki, hogy nem zavar, hogy behajtani tilos tábla van kinn. Azt mondja, hogy és?!. Hát mondom, ha és, akkor tolass ki vagy állj félre, mert én nem fogok előled sehova menni. :D Szégyen :(

2018. aug. 28. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a 4# vagyok.


Nem látod sajnálatos módon, hogy az itteniek az fújják végig amit az első három elkezdett.


Olyanok mint a majmok, követik egymás hülyeségét.


De azért te is megertheted autópályán előzés közben nemfog neked senki visszasorolni, vagy még inkább nem fekezve.

Én is csak akkor sorolok vissza ha tudom tartani azt a tempót mint kint.addig nem

2018. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább az idősebb emberekre jellemző, én inkább azt látom, hogy a nők többsége jobban tolja neki, mint a férfiak.
2018. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!