Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudok egy fiatal autótula...

Hogy tudok egy fiatal autótulajdonos alá tenni egy lapáttal?

Figyelt kérdés

Úgyhogy fizetnie kelljen, vagy csak szimplán ne tudjon elindulni.


Passziból vegigdudalta az este közepén az utcát. Ugy indult el az autoval, hogy az egesz házam ablaka-fala csupa sár lett(azt mondta elakadt de a kézifék bevolt húzva és ott kapartatta) stb. Reggelente úgy indul, hogy dzrrogjon a kipufogó.


2018. aug. 29. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Paraszt vagy :)
2018. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha csak nem te vagy a passzióbol másokkal kibaxó, akkoe megérted.


Attól hogy valaki éjszákból jön vagy megy nem szükséges a másikat ötkor költeni. S persze anélkül nem áll le az autó hogy ne tiltásig pörgetve durrogjon a kipufogó.


De én vagyok a paraszt, mikor veszelymentesen szeretnék kibaxni vele.


Aki azt tanácsolja jelentsem fel, a szomszéd már megtette csendhaboritas miatt.

És mit ért el vele? Semmit. A kis autobúzí folyamatosan felkelt minket éjszaka.

2018. aug. 30. 00:00
 3/20 A kérdező kommentje:

Ha odamegyek az ablakod alá, benyomok dizel füstöt szerintem te sem örülsz. De én vagyok a paraszt. Ez már biztos.


Gondolkodtam azon, hogy leszedem a kereker, farönköt rakok az autó alá a gumikat pedig begúrítom a kertjébe.

Vagy a benzinszúröből kihúzom a csövet, hagy tekerje a motort, vagy rakok rá eltávolítható faxos matricát.

2018. aug. 30. 00:04
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

1. lépés: Fogj egy lapátot.

2. lépés: Tegyél alá.

2018. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Földel betemetni.. hm nem hülyeség. Kárt nem csinálok vele csak egy nagy autómosó számlát... Tökéletes 😁
2018. aug. 30. 00:18
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Tekerd be celofánnal vagy fóliával, igaz pár ft ba kerül de anélkül lehet neki jelezni hogy vegyen vissza, hogy valódi kárt okoznál, mert utóbbi esetben meg simán feljelenthet.
2018. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, milyen es mennyi idos autorol van szo, de egy eldugult kipufogocso sok oromet tudna okozni, neked es a szomszedaidnak.

Szinten, ha kicsi de megfelelo eszkoz kerul mind a negy kereke ala, ami csak akkor csinal lyukat a kereken, amikor elindul (igy csak rovid ut utan fog leallni, szoval nem az ablakotok alatt veszi eszre a negy lapos kereket).

Most hirtelen nem jut egyeb az eszembe, de talan majd jonnek masok is otletekkel.

Azt azert merlegeld, hogy nincs-e kamera, ami esetleg elarulna, hogy ki es mit tett es hova 😁

2018. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
39%
Kromofág.
2018. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Balf&sz feliratu papir a szelvedo ala. Locsold le sarral, kaveval, olyannal ami tisztitasra lejon de zavaro. Ragot ranyomni szelvedore, motorhaztetore.
2018. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
a szomszéd bmw-s cigány gyerekkel én is kib asztam,ugyan ezeket csinálta,én leeresztettem a kerekét+egyszer hozzáláncoltam a bolt ajtóhoz a kocsit(nem vette észre,felni kuka),leöntöttem kromofággal,összekaristoltam,vonó horgos kocsival nekitolattam,a végén a hátsó lámpáját lerúgtam,utána eladta a kocsit azt hitte a kis naiv,hogy az előző tulajnak a haragosa biztos nem tudja,hogy el lett adva a kocsi,és rajta tölti a mérgét,közbe meg én voltam XD:)
2018. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!