Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es Ford Focus vélemények?

1999-es Ford Focus vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok véleményekre, saját tapasztalatokra vagyok kiváncsi az adott autóval kapcsolatban fenntarthatóság, fogyasztás szempontjából és hogy mekkora vétel ártól érdemes nézni őket.
2018. szept. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Kizárólag benzinest vegyél. 370-400 ezer forint alatt nem érdemes venni, mert azok eléggé le vannak lakva. 2 Fóka is van a családban és egyik sem rozsdásodik pedig nem garázsban vannak. Csak ijesztgetik az embereket a rozsdával. Normális állapotú autót kell venni és nem lesz gond. Az 1.4 motorral szerelt kicsit vérszegény. Kopó alkatrészeken kívül nekem semmit nem kellett eddig cserélni pedig nálam van 12 éve. 270 ezer km van benne és ez egyedül a kormány borításán látszik meg. Ott se vészes. A kombi nagyon jól pakolható. Beltér tágas. Kiváló futómű. Nagyon jó a kormányzás, az új kocsikat is veri. Egy szép felnivel hamar sportossá lehet tenni. A fogyasztás az 1.4-es és 1.6-os motornak kijön 7 literből városban. Jó választás mai napig, én csak ajánlani tudom.
2018. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kizárólag benzinest vegyél, ha szeretnéd szponzorálni a MOL-t.

A dízel elvan országúton 4 liter körül.

És tessék, itt egy szinte rozsdamentes Focus:

https://www.youtube.com/watch?v=-gC8Ca5QRfY

2018. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

#2

Inkább a benzinkutat támogassa a kérdező mint az autószerelőt 3 havonta havonta.

Bár ha neked 7 liter fogasztás soknak számít egy szívó benzintől akkor a rémálmodban se jelenjen meg egy 6 literes blokkal szerelt amerikai izomautó.

2018. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!