Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kamu?

Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

[link]

szerelovel megneznem,

km, szervizkonyv, szerintem nem igazi. alapbol nem is bele valo km ora van benne.



2018. szept. 4. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9: nekem Tor-on nem jön be a dokumentumok fül a script blocking miatt (csak a képek) és annyi munkát nem fektetek egy kérdésbe mint mások (nekem ezért furcsa hogy így kimásolgattad). Nálam egy válasz írása 1-2 perc vagy ha meg kell nézni pl egy ilyen hirdetést is akkor 3 perc nagyom maximum.

De most megnéztem Tor-on kívül is. A szervizkönyv alapján viszonylag friss behozatal lehet. Amúgy a km inadozásokra is tudok választ. Mi van ha nem ezzel jártak dolgozni de nyaralni pl igen?

De amúgy nekem mindegy. Nem BMW-t kell venni. Főleg csóringer magyaroknak nem akik olcsó BMW-ről álmodoznak aminek ingyér' van a fenntartása. Nem csoda hogy mgé mindig hordják ezeket befelé az országba. De már a Toyotákat se ajánlanám a magyaroknak (amit pedig szoktam ajánlani) mert egy átlag magyar szívszélhűdést kap egy kicsit drágább Toyota alkatrésztől is nem beszélve a használt Toyota árakról.

2018. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"9: nekem Tor-on nem jön be a dokumentumok fül a script "


Én eddig nem is láttam, hogy van dokumentumok fül a használtautón :D

2018. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja fejlődnek úgy látszik. De sokmindenben még lehetne fejlődni.
2018. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A hahu. jobb, mint a mobile.de, ha már itt tartunk. De most nem ez a lényeg.
2018. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szép autó..... az utolsó BMW amire azt mondom, hogy BMW! Azóta csak hulladék a BMW!


(mint mercinél az utolsó értelmes merci a w124 (a w140 is az lenne ha nem lenne agyonb*szva eletronikával))


Az hogy nincs benne sok extra azt a kérdező dönti el, hogy így tetszik-e neki vagy sem.


Vannak emberek akiket totál nem érdekel a sok extra, én is ilyen vagyok.

Szerintem már sok GYIK-es ismer engem, hiába nincs kint a nevem.

Régi 190-es 2.5-es dízel mercim van...

Lusta is, lassú is, extra sincs benne sok, viszont az ülések brutálisan kényelmesek és motorikusan még sosem hagyott cserben annyira egyszerű a működése!

Valaki csak arra megy, hogy elvigye A-ból B-be.

Igaz ez totál nem a kérdéshez kapcsolódik de egy ilyen öreg mercit még mindig nagyon nagy élvezet vezetni.... :)

2018. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös


Tényleg szép az E46-os, meg a te W124-ed is az egyik a legjobb a világon, ez természetes, de azért nem muszáj megvegye az egyik legdrágábbat, amelyik cserében egy szar. Ennyiért 100x szebb és jobb E46-ok vannak a neten.

2018. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ami meglepő: A hahun rákerestem a 2003-as hasonló keresési paraméterű Toyota Avensisekre is és ami abból használhatóbb az drágább ennél az autónál. Szóval ez a BMW olcsóbb mint a hasonló korú Toyota (a Lexusok még drágábbak pedig ahhoz kellene kategóriában mérni a BMW-t). Ez a példány szerintem nem drága. Ha valós a km (azért jó lenne lenyomozni lévén külföldről hozott használtautó) akkor még olcsó is.
2018. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!