Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel vagy benzin?

Diesel vagy benzin?

Figyelt kérdés
Nemetországban élek es most akarok majd autot venni csak nemtudom hogy diesel vagy benzines vegyek 1.8as motorral kb vagy 1.9

2018. szept. 12. 07:31
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
87%

Micsoda egyedi,eredeti....az oldalon sosem látott kérdés.....

Mi az az informacio amit a masik 2millio szóról szóra ilyen kerdesnel nem talaltal meg?illetve milyen valaszban reménykedsz minden féle érdemi információ(hol hasznalnad,milyen távon stb..)nélkül?!

2018. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elektromost kihgytad. Az mė nem?
2018. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hidrogénes a nyerő
2018. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Benzin. Remélem olyan kielégítő választ adtam, amilyen hasznos támpontokat te megadtál. Azon kívül, hogy Németországban élsz semmit nem tudtunk meg, de ez nem értem miért fontos ebben a témában.
2018. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Tehát abban az országban, ahol elkezdték kitiltani a dizeleket, benned felmerül a kérdés, hogy benzin vagy dizel? Szerintem te inkább naplót vezess vagy áramot...
2018. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha sok a belterületi mozgás, akkor inkább benzines autót vegyél semmiképpen sem dízelt
2018. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem benzin, de ne kérdezd, miért választanám ezt. Kár a szócséplésért. :-) Én Magyarországon élek, bár ez sem tesz hozzá semmi érdemlegeset a válaszomhoz.
2018. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kellene még egy kis infó. Főleg, hogy mire használnád.


Városban rohangálni egyértelműen a benzines, esetleg valamilyen hibrig a jó választás. Autópályás több száz, több ezer km-es ingázásokra pedig a dízel. Mellesleg én nem tudok olyan országról sehol a világban, ahol az autópályákról a mai Euro6-os dízelek ki lennének tiltva.

2018. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

"Tehát abban az országban, ahol elkezdték kitiltani a dizeleket,"


Konkrétan hol is tiltják és melyik diseleseket? Talán az összeset? Ja nem... Oké Stuttgartba bevezetik, Münchenben is van korlátozás, annak aki nem zöld matricás. Németország területe kb 357 386 km2, ebből mennyin nem lehet majd használni? Na, ennyit a nagy diesel tilalomról :D

2018. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A deselre tobb a biztositas nekem most a 3as golfomra 1.9tdi 180 euro/ho . Draga kocsiba nem gondolkozom . 3havonta jarok haza 1300km. De itt napi 40km.ert megyek kb . Es igen kivoják őket de amibe euro 6os motor van az meg draga .
2018. szept. 12. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!