Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt ez a szitu?

Mi volt ez a szitu?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, mentem ma az autópályán a lassú sávban. 110 km/h a megengedett. A gyors sávban mellettem ment egy melós kocsi picit tempósabban, előzte a lassú sávot. Mögötte ment egy fekete BMW normális követési távolságra. Amögött meg egy mazda. A mazdás tapadt rá a BMS-re, mint amikor jelezni akarod hogy húzódjon le, mert te mennél. A BMW-s nem tudott gyorsabban menni, mert előtte ment a melós kocsi, viszont már az is a megengedett sebesség fölött ment. Tehát melós kocsi, mögötte BMW, amögött meg a mazda tökig rátapadva a BMW-re de már mindegyikük a megengedett sebesség fölött. Így mentek vagy 3 percig. Erre annyit látok, hogy a BMW-s lehúzódott, hogy elengedje a mazdát. Az meg is előzte, de tovább menni nem tudott, mert előtte volt a melós kocsi ami korábban a bmw előtt ment. Erre a BMW visszament a gyorssávba, és most meg ő tapadt rá a mazdára. A melós kocsi észrevette a szitut, lehúzódott a lassúba, a mazdás meg elkezdett gyorsítani, de a BMS meg tapadt rá. A végén már annyit láttam, hogy a mazdás már csak szeretne messzebb kerülni a BMW-stől, és már kb ilyen 160-ra felgyorsított, de a BMW-s még akkor is csak tapadt rá, és folyamatosan tapadt a mazdásra, az meg hiába gyorsított, a BMW-s folyamatosan rajta volt. A BMW-s kb így üldözte 1 perciig, aztán lelassított a megengedett tempóra és hagyta elmenni. Ez Szóval kérdésem hogy ez mégis mi volt? Más is látott már ilyet?

2018. szept. 13. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ki volt a hülye, és kinek volt igaza? Nekem olyan a szitu h kb mindenki hibás. A mazdásnak nem kellett volna rátapadni a BMW-re, mert az nem azért nem ment mert nem bírt, hanem mert nem tudott, viszont neki meg nem kellett volna üldözni a mazdát.
2018. szept. 13. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozhattak, a bmw-s meg ráharapott a dologra, ez kb olyan mint amikor én sem nézem a sávokat és a hely miatt a záróvonalon megyek, vagy a szembe sávba, ha meg jön valaki másodpercek alatt a sor elejére kerülök, vagy besorolok két kocsi közé.
2018. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű leckéztetés úgymond, beismerem, én is csináltam már ilyet lightos verzióban. Látja a balfassz, hogy nem tudsz gyorsabban menni a belsőben, mert vannak előtted, és levillog. Az ilyet én is elengedem, aztán utána tolom én, lássam, mit tud tenni.
2018. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam a türelmetlen balfékokkal csinálni.

Pl. Amikor az M7-esen Siófoktól Pestig tömött mindkét sáv, a hülye barom meg a hátsómra tapad és villog.

Ilyenkor én is elengedem, aztán én tapadok rá és villogok neki 5 percig.


Szóval a mazdás volt a főfarok, a melós is egy farok volt, a bmw-s csak "visszaadta a kölcsönt", tehát kivételesen a bmw-s volt a legkisebb farok.

2018. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus esete, amikor két kicsi puha p/csű egyén összetalálkozik az utakon. Mindegyik meg akarja mutatni...
2018. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!