Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt tudtad...

Mennyi idő alatt tudtad eladni az eddigi autóidat?

Figyelt kérdés
Hiába a jól karbantartott autó, senki nem is érdeklődik már egy hónapja. Használtautón már 150-en látták, de egy telefon sem érkezett. Hol és hogyan érdemes hirdetni, hogy felfigyeljenek rá?
2018. okt. 16. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Külföldről behozott 2003-as korrodált ,de az 1.1 es motor tökéletes állapotba meg úgy minden más ,mert én már nagyon gondoskodó voltam, klíma stb extra nélkül , nem mélyen ár alatt,de azért a rozsda miatt nem elszállva 3 nap alatt elvitték,előtte 2 hónappal lett műszakiztatva és 3 ill 2 szezonos prémium téli és nyári gumikat is adtam hozzá. (azt hittem a bontóba kell majd leadnom az autót)
2018. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahogy egyébként a mondás tartja: a kereslet határozza meg a kínálatot. Keress hasonló tulajdonságokkal rendelkező kocsikat a hasznaltauto.hu-n és nézd meg, hogy azok mennyiért adják, aztán ahhoz lődd be az árat (az érzelmi kötődés miatt az eladók hajlamosak felülértékelni a kocsijukat). Mondjuk egy jó hirdetés szöveg és a jó fotók is sokat tudnak lendíteni azon, hogy felkeltsd a vevők érdeklődését.

Ha nagyon nem jön össze így sem, akkor add be egy autókereskedésbe bizományba.

2018. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tavaly, a 2006 - os "UFO" Hondát meghirdetettük hétfő reggel, délelőtt jelentkezett egy vevő, szerdán elvitte.
2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez erősen függ attól, hogy milyen autó!


Hiába van karban tartva ha pl. egy kevésbé kedvelt darabról van szó és ráadásul még sokat is kérsz érte.

Míg egy gyakori kedvelt darabot ha az ember olcsón felteszi akkor hamar elviszik!


HAHU-nál nincs jobb oldal.

Esetleg linkeld be ide az autót vagy küld el nekem privátban ha nem szeretnéd, hogy mindenki lássa.

Megnézem az autót, képeket, leírást és akkor tudok mondani véleményt/tanácsot.

2018. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel reális áron hirdettem mindet, szinte már aznap.

A baj ott van, hogy a sok ügyeskedő miatt, annak sem hisznek, akik valóban karbantartott, hibátlan autót hirdetnek.

Az enyémek is rendszeresen szervizelve voltak, de kb a kutya sem hitte el.

2018. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
100%

Mondjuk tenyleg jo lenne tudni mit hirdetsz mert mondjuk ha egy renault avantime-ot akkor az ha patika állapotban van,valoszinuleg akkor sem fog felhívni a kutya sem,tekintve hogy a piaca nalunk nulla!Megint mas ha egy dizel kombi passatot hirdetsz......

Egyebkent meg eleg karcsú a 150-es megtekintés,főleg ahogy a szövegből kiveszem már több hónapi hirdetgetes utan!Szoval vagy az autod olyan tipusu higy a kutyanak nem kell vagy az ára olyan hogy rá sem kattintanak stb stb

2018. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két hete adtam el a Mondeot, vasárnap tettem fel a hirdetést, szerdán elvitték.
2018. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó képek reális vagy akciós ár tiszta gép rendezett papírok számla és mehet a MARKETPLACEre .
2018. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2006-os Fordról van szó, közel 270 ezer km-rel. Talán ez utóbbi a hiva, nem volt még tekergetve. Ha vissza lenne tekerve 150-re, már elvitték volna. :D
2018. okt. 16. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen Ford? Mennyiért?
2018. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!