Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rátok jönnek hátulról...

Ha rátok jönnek hátulról amikor egy kamion sort előztök, és még villognak is rátok, akkor ti is akár túllépitek pályán a sebesség korlátozást? Én sajnos igen, pedig 8 éve vezetek, de ösztönös.

Figyelt kérdés
volt többször is, hogy a külső sávban feltorlódtak a kamionok és én elkezdtem kielőzni őket. Nem sokkal, a megengedett maximális 110-es sebesség mellett, megjelent mögöttem egy BMW ami kb 200-al ment... nem tetszett neki hogy nem sorolok be a kamiobnok közé amíg ő elmenne, ezért rámdudált, villogott és mutogatott is. Én ilyen helyzetben sajnos gyorsítok, pedig tudom hogy nem kéne, és sajnos bezsebelem a büntetést is.... ti mit csináltok ilyen helyzetben? Érdekes, 8 éve vezetek de nem tudtam rájönni hogy kezeljem még ezeket az embereket. évi kb 25000 kilómétert vezetek, nem vagyok kezdő, de sajnos ez még mindig nem megy nekem.
2018. okt. 28. 23:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az en regi skoda fabiam se szereti a 130-at, 100-110 el megyek mindenhol, de azert arra a par masodpercre amig elozok nem hal bele a kocsi ha felviszem 130ra... (m0 an kivul), annyi a megengedett max szal hiaba villog, ez van torodjon bele. Habar ha latom hogy gyorsan jon vki akkor inkabb megyek 90el mogotte amig el nem.megy, de nincsenek am kilometeres kamionsorok sehol... Amugy meg az M1 en meg aztan kesz kaosz van, ott nincs semmifele rendszer, kamion hol 80 hol 85 vagy 90, a roman/bulgar treleresek akik autokat visznek 100-110, a nyugdijas holland/nemet lakokocsisok 80-90-101... ott igazabol ugy mesz ahogy akarsz, aki arra jar mar hozzaszokott hogy nem lehet haladni :D
2018. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!