Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismamák, anyukák! Mikor...

Cooolcat kérdése:

Kismamák, anyukák! Mikor tegyem le a jogsit?

Figyelt kérdés
Ma sajnos sikertelen forgalmi vizsgát tettem és nem tudom mitévő legyek. Egy kisvárosban lakom, itt helyben legközelebb jan. 31-én tudnék elmenni vizsgázni (annyira be van telve minden hely), 50% az esély rá hogy ugyanabba a bunkó vizsgabiztosba botlok ill. lehet pont akkor leszek kórházban, vagy lehet már otthon leszek a babával de nem tudom hogy mellette hogy tudnék eljárni vezetni mert ez az első terhességem (amúgy jan. 14-re vagyok kiírva vele.)A másik opció egy elég nagy város lenne, ott le tudnék vizsgázni karácsony-szilveszter között, viszont oda mindig át kéne buszozgatnom, sokkal nagyobb a forgalom, és nagy körforgalmak is vannak, nem tudom hogy ezzel mennyire stresszelném a babócát (mert folyton azt olvasom mindenhol hogy terhesen kerüljünk minden stresszhelyzetet). Nagyon szívesen veszek bármilyen jótanácsot. Köszönettel

2018. nov. 8. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te nem vagy tisztában a stressz fogalmával.
2018. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kismama, sőt még nő sem, de lehet, hogy várnék vele, míg meg nem születik a baba. Nem is csak a stresszhelyzet, de mi van, hogy ha korábban kell kórházba menned, korábban születik, vagy korábban fognak benn? Illetve a pocakod miatt szerintem akkor már sokkal nehezebben fogsz mozogni, sokkal nehezebben fog menni a vezetés. Ha nagyon nem fontos, akkor várnék vele, de amúgy azt is furcsának találom, hogy majdnem 3 hónapra van csak időpont, én idén csináltam a C és CE jogsit és mindig 3-4 hétre kaptam időpontot.
2018. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!